Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri edzőterembe menni?

Anyád Gibbonja :D kérdése:

Megéri edzőterembe menni?

Figyelt kérdés
:)

2013. márc. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a célod?

Ha izomtömeget akarsz növelni és komolyan is gondolod, mellette egyéni étrendet is követsz, akkor megéri, viszont ha nem veszed komolyan és mellette helytelen életmódot folytatsz (pl. sok alkoholt iszol, mariska,stb.) akkor nem.

2013. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igazából, komolyan venném (természetesen csak ezért is gondoltam), de az étrend nem annyira (14 éves vagyok szerintem érthető) menne , mármint hogy azt enném meg amit főznek. Alkesz se meg mariskás sem vagyok:) táplálékkiegészítőt,fehérjét szerintem NEM használnék.
2013. márc. 24. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért nem használnál tápkieget? amúgy így is megéri járni, sokáig lehet így is fejlődni, bár egy kicsit fiatal vagy...
2013. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát a táp.kiegészítő .. szóval én nem bízok benne :)) fehérjébe sem. meg ezekről azt mondják, hogy tönkre teszik a vesét stb. Valahol elkell kezdni :)
2013. márc. 24. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Kik mondják ezt?!:) Azok a nagyokosok, akik életükben nem láttak még közelről ilyet, azt sem tudják hogy miből készül, mi van benne, de rögtön "Tönkreteszi a vesét,májat stb." csak azért mert por formában van.:)

Ilyeneknek ne higyj, ismerősöm is nagyban állítja ugyanezt a baromságot hogy a fehérjeturmixok,tömegnövelők tönkreteszik az embert és kórházban végzi, viszont amikor megkérem hogy ha ennyire vágja a témát akkor mondja el hogy mi a tömegnövelő 2 fő alkotóeleme, rögtön csöndbemarad:)

Ez csak egy nagyon nagy tévhit, az olyan"szakértők" véleménye meg annyit is ér aki egy kategóriába veszi az étrendikegészítőket a stereoidokkal:D

Ezek csak koncentrált minőségi kaják, nem kell félned tőlük, hamarabb lesz bajod lesz egy adag szalámitól, mint egy proteinturmixtól(feltéve ha nem vagy allergiás rá)

2013. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!