Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az lehet h a sport (kézilabdáz...

Az lehet h a sport (kézilabdázok) miatt kicsi a mellem? L/16

Figyelt kérdés
lehet h nagyon hülyeség amit kérdezek de ne oltsatok le légyszíves :)
2009. szept. 17. 21:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem.
2009. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nem. Genetika.
2009. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

képet mutatsz?:)

2009. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
De igen lehet. természetesen a genetika is közrejátszik , de köztudott, hogy a sport tényleg megállitja a melleket a növekedésben(kb. egy sportoló nőnek sincs nagy melle ), de az is lehet hogy neked egyébként se lenne nagy melled.
2009. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz, hogy megállítja a növekedést a sport. Mondjuk én csak 17 éves, szóval csak a józan paraszt eszembre hivatkozva gondolom, hogy nem maga a sport állítja meg, hanem mert a mell zsírszövetekből épül fel, s egy sportolok túlnyomó része nem küszködik súlyfelesleggel. Na persze a mellnek a méretében a genetikának is szerepe van. Ez persze csak az én véleményem, nem szeretném, ha ez miatt leszavaznátok:)
2009. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Azért általában a futó nők közt nem lehet találni "tejcsárdákat", meg persze kérdés az, hogy anyukádnak mekkora a melle, mert a nézd meg az anyját, vedd a lányát is igaz az esetek 90%-ban...


Viszont zum beispiel én szeretem a kicsi (akár csak jelképes méretű) melleket. Szóval nem kell aggódni.


Ne nem miattam nem kell, hanem még sok férfitársamnak is hasonló ízlése van.

2009. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Van egy teniszező román csajszi, 20 körüli, ő pont kisebbre akarja csináltatni, neki elég nagy van. :P


Genetika, a sport nem feltétlenül állítja meg a mellek növekedését.

2009. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. szept. 18. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
énis kézilabdázok F/16 versenyszerűen és necsak genetika... nézdmeg Rubint Rékát ő is sporto még is nagy mellei vannak....Ha sokat ugrálsz be és a hatoson csúszol ahogy én szoktam látni edzés után az MB1esektől (KNKSE) akkr a lehet az oka.
2009. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Rubint Rékának megnövesztették a mellét...
2009. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!