Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testépítő por hízlal?

Milyen testépítő por hízlal?

Figyelt kérdés
hízni szeretnék, legalább egy 10-est fel akarok szedni. 165cm és 44 kg vagyok (lány). napi hastzor eszem, edzeni is eljárok majd, de szeretnék valami oylan szert/port, akármit, ami rásegít a hízókúrámra. Mit kéne ahhoz szednem és miylen mennyiségben, hogy az hízlaljon és ne legyen káros a szervezetemre? Gondolk itt ilyenekre, hogy fehérjepor, szénhidrát por, ilyesmik. Elsősorban zsírt akarok magamon látni, utána jöhetnek az izmok.

2013. jan. 23. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Hű, határozott elképzelés, ez kicsit ijesztő :D


De ez az én pályám: a hízás mindenképpen egészségtelen (kivéve*) és egészségtelen kajákkal lehetséges. A testépítők rengeteg szénhidrátot esznek, a fehérjeportól és a hústól nem híznának. Cukrot esznek mellé ('tömegnövelő').


Amennyire ezek egészségesek.. nincs is gond a cukorral. Ha még tejet is iszol hozzá, ezzel lehet zsírosodni.


Jön a csillag *

Van olyan, hogy túl alacsony testzsír, de ilyenkor sem cukorral kell zsírosodni.

Normális táplálkozás mellett nem alacsony kórosan a testzsír. De ugyan az a táplálkozás, ami a többségnél elhízást okoz, néhányaknál nagyjából, egy ideig se hízást, se fogyást, az másoknál okozhat pajzsmirigy túlműködést, és éppen ezért kórosan alacsony testsúlyt, testzsírt.

Na ilyenkor kell hízni, de a betegséget fenntartó általában élelmiszerek kizárásával (amit igazából hülye ha nem próbál meg kizárni az ember, csak sajnos ma még óriási támogatottságnak örvend pl. a glutén, a gabonák) akkor a testsúly is normalizálódik, cukorzabálás nélkül.


Ez egy egészségközpontú írás volt, de konkrétan a válasz is benne van.

2013. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ööö...

Most nem érezném magam olyan hülyének a most következő kérdésem után, ha nem írtad volna oda a végére, hogy ,,a konkrét válasz is benne van"... :D


Szóval... Akkor... Most mit egyek? :D

2013. jan. 24. 00:19
 3/22 anonim válasza:

Nem kell testépítő por.

Egyél sok olyan kaját amiben szénhidrát van.

Változatosan táplálkozzál és azért melléje egyél zöldséget, gyümölcsöt is.

2013. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hízol a cukortól, tejtől (gabonák, tejtermékek, lisztek, burgonya, rizs).


A testépítők is ezt eszik, jó sokat. :)

És írtam, hogy ez fura ötlet.. miért akarsz hízni? Nincs jobb megoldás, biztos hogy zsírosodnod kell? (ezek már csak az én kérdéseim, ilyen aggodalmaskodó típus vagyok, nem bírom ha valaki direkt cukrot, kenyeret eszik hogy hízzon).

2013. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 poiu ***** válasza:
Zsírt fölvenni egyszerűen hülyeség.
2013. jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Dogmatix91 ***** válasza:
fűrészport egyél, lehetőleg minél többet...
2013. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Zsírt miért is akarna felszedni bárki?

Ahhoz, hogy izomtömeget növelj ahhoz ezt olvasgasd (tovább gomb): [link]

Nyilván zsír is fog feljönni, ahogy Aczél utalt rá első hozzászólásában a magas szénhidrátbevitelnél ez nem elkerülhető max minimalizálható.

2013. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mindenkin van zsírréteg, a bőraljában, de nekem ez olyan minimális, hogy az már nem normális. Csont és bőr vagyok. Ezért akarok először zsírt, hogy amikor valaki megfogja a karom, ne a csontot szorongassa...

Nem 10 kilónyi zsírt akarok magamra, csak annyit, hogy ne látszódjanak ki a bordáim meg a medencém... Ezt ugye megértitek?! Ha ez megvan, jöhetnek az izmok... Csak legyen miből építkezni...

2013. jan. 24. 13:25
 9/22 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy meg kell oldani a soványság kiváltó okát.


Voltál már pajzsmirigy vizsgálaton? Nem lehet túlműködésed? Nagyon sokakat érint PM alulműködés, és ugyan így bárkinél lehet túlműködés is. Amíg alapvetően 'sehogy' sem eszünk csak ahogy ami éppen sikerül, addig ez természetes marad a lakosság nagy részénél.

2013. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Voltam már orvosnál, azt mondta, nincsen semmi bajom. Egyszerűen nincsen étvágyam, de semmi, éhséget is ritkán érzek, ha pedig érzek, egy falat után elmúlik. Nehezemre esik enni, rossz érzés és alig bírom lenyelni a dolgokat.

Azért akarok valami port használni, mert tudom, hogy evéssel nem tudok annyi tápanyagot magamhoz venni, amennyit kéne, mert egyszerűen nem bírok annyit enni...

Ez születésem óta így van... Már próbáltam mindenféle étvágygerjesztőt, de semmi nem használt...

2013. jan. 24. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!