Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a karommal?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha az esküvőnre, ami augusztusban lesz vékonyabbak legyenek a karjaim. Alapjáratban nem vagyok se kövér se molett. 165/53 vagyok, de a karommal nem tudok mit kezdeni. Hiába jártam másfél évig rendszeresen aerobikozni, olyan, mintha kb 10 kg felesleg lenne rajtam :( van valakinek valamilyen ötlete?
2013. márc. 28. 16:15
 1/7 anonim válasza:
nézd, ha 53 kg vagy, szerintem semmit nem kell tenned a karoddal :) én sokkal molettebb vagyok, ha fogalmazhatok ilyen finoman :D én felkaptam egy bolerót, és az volt rajtam. akkor is látszott a karom, de nem érdekelt :) Először érdekelt csak, utána már nem is foglalkoztam vele. Neked szerintem nincs szükséged semmire :)
2013. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy, de lehet hogy alkati de tényleg vaskos és sajna zavar :(
2013. márc. 28. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem mind az 53 kiló a karodon van, akkor kizárt, hogy vaskos legyen.
2013. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
csak támogatni tudom az előttem levők válaszait. Én 59 kg os vagyok ugyanezzel a magassággal és vékonyak a karjaim...
2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én 160 vagyok, 52 kiló, de mivel úszom, nekem sem épp csontsoványak. Hát istenem. Izmos, telt, kerek karom van, ennyi. :)
2013. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg, mert 73 kg-val mentem szülni és hiába fogytam le ott megmaradt, annyi hogy nem lötyög a sok edzés miatt. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 28. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát próbálkozhatsz akkor feszesítő krémekkel, vélhetően inkább bőr van neked ott, mint zsír.


De szerintem feleslegesen aggódsz, ha így lefogytál a terhesség után, biztosan gyönyörű leszel! (A párod nyilván nem azért vesz el, mert a karod kellően vékony, nem? ;))

Sok boldogságot!

2013. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!