Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem élvezem a kondizást. Más...

Nem élvezem a kondizást. Más alternatíva?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta sportolok, sok mindent próbáltam már,1-2 hónapja kezdtem el kondizni de nem tetszik,nem élvezem,unatkozom közben, ismerős nincs akivel járhatnék és amúgy sem a csevegés öröméért sportolok. Viszont az tetszik, hogy rövid idő alatt is izmosodtam és végre sikerült híznom! Viszont ezt más sporttal esetleg nem lehetne elérni? Kedves lány vagyok úgyhogy ilyen küzdősport dologba nem kezdenék:D Futásra gondoltam csak félek, hogy fogynék tőle és nem izmosítana. Van ötletetek?
2013. márc. 29. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Crossfit.
2013. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, valami csoportos foglalkozás lenne jó, crossfit, trx, kettlebell, ilyesmi. Csak ne zumba :D

És igen, a futástól nem fogsz izmosodni, mert nem ara való.

2013. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek jól hangzanak, köszi. Zumba semmiképp:D Intervallumos futásra gondoltam csak elfelejtettem beírni, de az ektomorf alkatnál valószínű nem segítené elő a hízást.
2013. márc. 29. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
kettlebell
2013. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!