Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 30mp alatt 35...

Hogy tudnék 30mp alatt 35 fekvőtámaszt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Olyan 50-60-szor tudom megcsinálni a gyakorlatot normál esetben..

Szóval ez hogy lehetséges 30mp alatt 35ismétlés? Vmi edzésmódszer?

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. márc. 30. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
gyorsan.
2013. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minél erősebb vagy, annál könnyebb lesz gyorsan csinálni. Egyébként amikor én ennyit tudtam, már simán ment ez a tempó. Egy mp egy fekvőre nem kevés idő.

De amúgy miért akarod gyorsan? Többet ér, ha ellassúzod, és minden mozdulatra koncentrálsz. Próbáld ki, hogy pl. 10 másodpercig tartson egy fekvő, 10 után megdöglesz. :)

2013. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2-es köszi!

Felvételihez kell majd! :D

2013. márc. 30. 14:27
 4/7 Zaly válasza:
50-60 szor milyen módszerrel gondolom nem úgy hogy szépen lassan addig ereszkedsz, amíg meg nem tudod puszilni a földet(persze egynes gereinccel) aztán szépen lasan vissza, mert azt nevezik fekvőtámasznak...
2013. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zaly válasza:
De szerintem amit előbb írttam azt a módszert kell követni csak úgy hogy pár másodpercig tartod magad aztán megint nyomod fel magad, vagy esetleg tudnék ajánlani egy könyvet amely leírja ,hogy hogyan kell haladni a fekvőtámasz meg a hasonló gyakorlatok során kezdőtől egész az egykezes teljes fekvőtámaszig : Fegyencedzés
2013. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Fegyenc tényleg jó, érdemes beszerezni. Bár sokan kételkednek a hatékonyságában, én megpróbálom, és remélem, sikerrel járok. Nézz utána, mert segít elérni a gyorsasághoz szükséges erőt.
2013. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zaly válasza:
kitartás és edzés kérdése, a többi pl. a kételkedés ha nem befolyásol simán meg tudod csinálni
2013. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!