Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szokásos kérdés. Mi lehet az...

Szokásos kérdés. Mi lehet az oka annak, hogy nem izmosodom?

Figyelt kérdés
kb. 2éve edzek (pár hónapos kihagyásokkal), benyeltem már 1 5k jumbot, most whey proteint szedek, azelőtt kreatinoztam, minden nap annyit kajálok amennyit csak birok, és ha lehet fehérjedús kaját, de mégsem látszik rajtam semmi se (najó egy kicsit látszik, de nem annyira amennyire én szeretném). ectomorph alkat

2013. márc. 31. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

kalóriát számolsz-e?

mennyi a napi bevitt cal?

méred is-e az izomkerületet,súlyt,mondjuk havonta,vagy csak egyéni vélemény,hogy nincs változás?

2013. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kéne.

4-5 g/tskg szénhidrát (rizs, teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely)

2-2.5 g/tskg fehérje (csirkemell, tojásfehérje, tonhal, egyéb halak)

Zsírbevitel:lenmag és olívaolaj

Számolt, pontos étrend kell, ha adott mennyiségtől nem fejlődsz növelni kell, és miximum 3 óránként étkezni!

2013. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kalóriát nem szoktam számolni, szoktam mérni magam feb. 15 én 86kg, márc. 15 89kg márc 30 90kg


fehérje bevitel megvan, viszont a szénhidrát már nem igazán, de ezen változtatni fogok!


esetleg még valami tipp? köszönet az eddigiekért!

2013. ápr. 1. 01:05
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 davvv11 ***** válasza:

kérdésedben ott a válasz. ectomorph...

sokkal nehezebb híznod de viszont nem kell a diétával törődni nagyon mindennek van előnye és hátránya is

2013. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!