Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy komplett...

Valaki írna nekem egy komplett diétás étrendet? 15/L

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ahhoz,hogyan kéne összeállítanom. Olyan 2 hónapos szigorú diétás étrendet szeretnék,de nem tudom magam összeállítani,ezért kérném a segítségeteket. :)

Vegyük figyelembe,hogy:

Heti 3-6x edzek,ahogy időm engedi. Ez általában másfél órás kick-box edzést takar,ami elég intenzív,minden izmot megmozgat,sok energiára van szükségem. Van olyan is amikor 3 órát is végigedzek. Ebbe beletartozik a futás,zsákolás,egy csomó erősítő/súlyzó gyakorlat,és nyújtás.


160 cm magas vagyok,kb 53 kg. Nem bánnám,ha egy kicsikét szálkásodnék.

Köszönöm a segítséget!


2013. ápr. 2. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok profi,de annyit tanácsolnék hogy napi 5x egyél(reggeli,tízórai,ebéd,uzsi,vacsora).

Sovány húsokat(csirke,hal),délben rizzsel,este salátával.

A reggeli,tízórai,uzsonna az lehet pulykasonka,tojás,müzli,zöldségek,gyümölcs.Napi 2-3 liter folyadékot igyál meg.

TILOS a csoki,süti,tészta,fehér kenyér,gyorskaja.

Vasárnap az egyetlen nap amikor módjával,de ehetsz ilyeneket,a hét többi napján a diéta.

Ezenkívül ajánlott vitamint szedni és tápkiegészítőt használni.

2013. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :) Étrend kiegészítőket és vitaminokat szedek. :)

Jöhet részletesebb is. :D

2013. ápr. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!