Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktam egy futtballpálya...

Legion kérdése:

Szoktam egy futtballpálya mellett köröket futni. Mindenki a legbelső részen fut, így 440 m egy kör. Én pont egy vállszélességgel kiljebb futok, mert legbelül sajnos sok a gaz, és a fű. Ez hosszabbá teszi a távomat 400 m-nél, ha igen, kb. mennyivel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kijjebb egészen pontosan 8 vállszélességgel többet futsz körönként.
2013. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,részletes válasz volt!Tehát úgy értelmezzem,hogy a legbelső futósáv,és a legkülső között pontosan 8 vállszélességnyi hely van?
2013. ápr. 3. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Neem:) Ha valakinél egy vállszélességgel kijjebb futsz, akkor egy körön 8 vállszélességgel futsz többet. Nem erre vonatkozott a kérdés?
2013. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De,erre,csak én fogalmaztam másodszorra furán.Szóval így mindösszesen csak 8 vállszélességgel futok többet?Az mennyi lehet méterben?Plussz 10 méterrel futok csak többet?Mikor futottam,az időm,ezzel a vállszélességnyi többlettel sokkal rosszabb lett...
2013. ápr. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!