Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs mellizmom, mi a teendő?

Nincs mellizmom, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nos, nincs mellem, hogy mi okból nem tudom, de nincs meg a váll és a mellett összekötő tapadási terület. Azt a részt amit a képen bekarikáztam, a vállat és a mellet összekötő részt, vhogy lehet fejleszteni, vagy az már nem fog megnőni? Mert kemény edzéssel a többi területet tudtam fejleszteni.


A képen nem én vagyok!!!

[link]



2013. ápr. 3. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs...komoly mozgásszervi problémáid lennének ezek nélkül az izmok nélkül. Tudnál róla, ha nem lenne. Edzés és megfelelő étrend a kulcs. Azért egy képet dobhatnál magadról.
2013. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a rész amit bekarikáztam a képen az nekem nem ível át a vállamhoz a mellemtől, ott egy gödör van. A kulcscsont alatti mellizom rész megvan 2-3 cm szélesen lefelé, viszont az átívelő rész nagyon minimális, alig észrevehető. Tehát minimálisan van, de érdekes módon.
2013. ápr. 4. 04:42
 3/8 anonim ***** válasza:

edzeni kéne rá. fekvenyomás ezerrel.


megleptelek, mi?

2013. ápr. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kép a gyakorlatokat jelöli, hogy a mellizom egy adott részét mivel lehet legjobban megedzeni.

2013. ápr. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs izom mitől lenne? Edzeni kell és megjön az eredmény!
2013. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a szűknyomásos dolog baromság. Minél szűkebben fogod a rudat annál jobban megy tricepszre. Az áthúzás is inkább a mell alatti, oldalsó izmokat dolgoztatja meg.
2013. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de anatómiailag az minden normális embernek van, még a kisgyerekeknek is, de nekem ilyen nincs, pedig edzek már egy ideje
2013. ápr. 6. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki van zárva, hogy nincs. Van, csak fejletlen. Szarul edzel, szarul kajálsz. Rakj talán ki egy képet és minden kiderül.
2013. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!