Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen fenekem?...

Hogyan lehet ilyen fenekem? Milyen gyakorlatokkal? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


tudom, hogy írják hogy ez nem igazi, meg implantátum van benne, de én ilyen, vagy legalábbis ehhez nagyon hasonló kerek, kigömbölyödő feneket szeretnék. milyen gyakorlatokat csináljak? tudnátok nekem valami gyors, hatásos módszert ajánlani? mostanában guggolok, kitöréseket csinálok, ritkán, de eljárok futni. úgy tudom ezek segítenek. de szeretnék még többfélét csinálni, mert az a baj, hogy hamar megunom :D :S


köszi a válaszokat :) 16/L



2013. ápr. 8. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az "offolásért" de nincs olyan módszer, ami gyors. Légy türelmes és szexi feneked lesz pár hónapon belül:) ha már nem az :P
2013. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azzal nincs annyira gond, végülis nyárig még van idő, gyakorlatok kellenének még.
2013. ápr. 8. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
A forma alkati. A zsír/izom arány diéta és edzés. Itt van pár gyakorlat: [link]
2013. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csinálj minden nap 100-100 kitörést.
2013. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kép nem ártana, csak hogy lássuk, mennyire súlyos a helyzet. :) Később pedig előtte-utána képnek is lehetne használni!
2013. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!