Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egykezes súlyzókkal fekve...

Hallode kérdése:

Egykezes súlyzókkal fekve nyomás van olyan jó mint egész rúddal?

Figyelt kérdés

[link]

erre gondolok



2013. ápr. 9. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jó, valaki az egykezes súlyokat jobban preferálja a kétkezesekkel szemben, mert azok kevésbé vezetik meg a mozgást, kevésbé izolálnak.
2013. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mondok ilyet, hogy van olyan jó, vagy hogy egyik jobb mint a másik, de tény, hogy néha be kell iktatni. És még idelinkelek egy kutatást, hátha az segít eldönteni: [link]
2013. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 9. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt alkalmazom, hetente cserélve a sorrendet, és a pad dőlésszögét is.
2013. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van olyan jó

mert így a két kar szabadabban mozog egymástól függetlenül, nincs összekötés a rúd által

2013. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És egyébként a Domyos HG60-4-es kondigépről mi a véleményetek? van rajta az a funkció, ami helyettesíti a fekve nyomást, de sajnos nem tudom, hogy mennyire hatásos. Jó lenne még, ha most derülne ki időbe, hogy érdemes-e folytatnom vagy pedig vegyek egy fekve nyomó padot, vagy akár a két egykezes súlyzó is megteszi-e.
2013. ápr. 9. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
A szabadsúlyos fekvenyomást (ami lehet kétkezes- vagy egykezes súlyzókkak is) nem helyettesítik a csigás gépek, max kiegészítik. Szerintem kellene pad és súlyzók. Kétkezes is.:)
2013. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nagy valószínűséggel veszek akkor padot.:)
2013. ápr. 9. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítható padot vegyél.:)
2013. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!