Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok és szeretné...

13 éves fiú vagyok és szeretném növelni a karom átmérőjét. Kb 54kg vagyok. Milyen edzésekkel tudnám növelni? Illetve mennyi idő alatt? Vagy milyen szerekkel lehetne (nem károssal).

Figyelt kérdés
Nem az lenne az elsődleges cél hogy feszítve mekkora hanem ugy nem feszítve vastagodjon.
2013. ápr. 10. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem feszítve vastagodik, akkor feszítve is vastagabb lesz, ez összefügg, tehát nem kell kiemelned, hogy nem feszítve értetted, hiszen nem lehet úgy edzeni, hogy csak nem feszítve lesz vastagabb.:)

A másik pedig, hogy nem átmérőt szokás mondani, hiszen nem tudod megmérni, csak a kerületét.

13 évesen még saját testsúlyos edzések kellenek, nézz utána a fegyencedzésnek, le is tudod tölteni és végezd az abban leírtakat. Egyél sok fehérjét, sovány húsokat, túrót, tojást. Menjen mellé sok minőségi szénhidrát, pl rizs, teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely, sok zöldség.

Zsír is kell: lenmagolaj, halolaj. Ha ezeket betartod, akkor nősz majd, mint a gomba.

2013. ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!