Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nagyon sovány vagyok akkor...

Ha nagyon sovány vagyok akkor inkább edzek vagy próbáljak előbb valamit felszedni?

Figyelt kérdés
Szó szerint semmi sincs rajtam...1 gramm háj se. Inkább edzek vagy hízzak picit? 188/68
2013. ápr. 12. 21:56
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nassolni max néha 1-1 tábla csoki. Amúgy főtt kajákon élek :D rizs, hús, meg ilyesmik (házikoszt xD ) meg általában szendvicset eszek. kb ennyit szoktam enni 1 nap : reggel fél szelet kenyér nagynehezen, délbe menza, hazajövök akkor annyit eszek hogy majd szétpukkadok utána meg estig nincs étvágyam és este lefekvés előtt eszek még.
2013. ápr. 12. 22:15
 12/40 POLITOLÓGUS válasza:
Akkor az lehet a baj! Jobban el kellene osztanod a kaját, nem úgy, hogy időnként alig eszel, máskor meg majd szétpukkadsz! Tönkre teszed az emésztésedet.
2013. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%

Na figyi: ez nulla. Nekem a napi mennyiség csak húsból 600g. Ebből lesz izom, nem a vega kajákból. Rám hallgass, 27 éve edzem.

Keress rá google-ban: montez tömegnövelő étrend.

2013. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Válság van nem fogok fél kiló húst egyedül befalni xD van most 10 ezrem lehet érdemes lenne valami proteint venni...mert ugye étrend úgysincs
2013. ápr. 12. 22:23
 15/40 poiu ***** válasza:

Kísérletezz. Pl. reggel a joghurt zabpehellyel és kis lekvárral könnyebben lemegy, mint a kenyér.

Én otthon csinálom a joghurtot, mert sokkal olcsóbb (más kérdés, hogy nem magamnak csinálom :-). Egy liter akármilyen 2.8%-os tej. Szétöntöm két befőttesüvegbe. Belenyomok fél-fél natur aktiviát. Összerázom, másnap kész a joghurt.

2013. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Sz@r étrend mellé nem sokat ér a tápkieg, vegyél rajta kaját.
2013. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Meg persze én megértem, hogy nincs annyi lóvé, de az izommal nem lehet egyezkedni, hogy: légyszi kevés sz@r kajval is növekedjél már! Nincs tápanyag-nincs izom. Ez ilyen egyszerű, sz@rból nem lehet várat építeni. A testedet nem érdekli a kifogás. Fél kiló hús fél kiló rizzsel és nősz, mint a gomba.:)
2013. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Értem én köszi a válaszokat :DDD majdcsak lesz valahogy, most hogy megálltam a növéssel csak felszalad pár kiló :D ja és 18f
2013. ápr. 12. 22:34
 19/40 POLITOLÓGUS válasza:
Nem csak a húsban van protein. Vannak vega sportolók is! A vegák álltalában is jobban néznek ki a húsevőknél, és egészségesebbek!
2013. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Szerinted kisgyerek. Nem kell itt a baromságot írogatni.
2013. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!