Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem kicsit amatör mód a...

Linkoln kérdése:

Nem kicsit amatör mód a 2g/testsúly kg fehérje? Azt értem alatta hogy csóri srác 60kiló,15kiló izma van kb, másik izomkolosszus meg 90kg de 50kg izom,120g,200g?

Figyelt kérdés

Az életbe nem eszik egy 60kilós srác 120grammot. De szerintem nem is kell neki annyi.

Nincs valami pontosabb mód? Rajtam sincs azért 50kiló izom. Nehezen jutok fehérjéhez. A napi 100-ast tudom tartani, de nem olyan könnyű. (Kb 25-30kg izmom van)


2013. ápr. 16. 20:06
1 2
 1/16 Dogmatix91 ***** válasza:
erre találták ki a proteinport és a 3 óránkénti étkezést.
2013. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pedig annyi kell, hiába nem hiszed. 120g fehérje az lóf@sz.
2013. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó, de most nekem pl aki vagyok 75kg te meg nem tudom legyél 110, 150grammot kell ennem neked meg 220-at? Pedig, hát, láttam rólad képet.. :D A csontokba tömjem? vagy mi? Meg a belekbe? májamba? A te izmaidnak már csak több kell hogy regerenálódjanak meg minden?
2013. ápr. 16. 20:17
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem sokkal vagyok nálad több kiló, mivel nem vagyok magas.

De én pl 200g felett eszem minden nap. Megy napi 600g csirkemell, ami már eleve 150g fehérje + pár protein turmix. Este pedig túró. Miért nehéz ezt megenni? Ez semmi.:)

2013. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

:D Megenném, Túró, estére jóó, csirkemell, mégjobb. De suliba járok.

Én viszont magas vagyok, viszonylag. 183cm. nem óriás, csak azért magas.

2013. ápr. 16. 20:35
 6/16 Dogmatix91 ***** válasza:
műanyag dobozba belefér a sulis adag
2013. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Suliba viszel csirkemelles szendvicset. Reggel protein+ zabpehely. Este lefekvés előtt túró. Edzés után pedig protein+ dextróz. Tudom, hogy sok embernek ez anyagilag húzós, de én csak leírom, hogy kellene.

Szóval lehet velem vitatkozni, de az izmoknak nehéz megmagyarázni, hogy fejlődjenek sz@r kajával.

2013. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kutatásokban 0.8-1g fehérje /testsúlyfont ( egy kg az 2.2 font) / nap mutatkozott a legbenefitálóbbnak mellette konditermi edzést végezve. Ez alatt kisebb hatás mutatkozott és e fölött pedig semmi pozitivum nem mondhato el hogy jobb lenne a fent említett értéknél. Így nem érdemes e fölé menni . Szálkásításkor lehet még elmenni 3g-ig ha szeretnél de 2g-mal is belőtt kalóriákkal/ ch/zsir/fehérje aránnyal ugyanolyan jo eredményt érhetsz el. Egyébként meg egy olyan ember akin van 50 kg izom korántsem nő már olyan ütemben mint akin csak 15 van így érthető hogy a 15ösnek aránylag több kell.

Egyébként ha nem tudsz enni elfelejthetsz bármiféle sikert ebben a sportban ugyhogy ne okoskodj hogy nem is kell annyi fehérje. Azt meg hogy rajtad 25-30 kg izom van nem tudom honnan vetted de menj el egy henteshez és nézd meg hogy mennyi kb 30 kg hús és hogy rajtad van e annyi összesen

2013. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1g fehérje?? Ne viccelj már. Én tojok a hulye kutatásokra. Magamon látom, hogy mennyi kell 2gxttkg alatt már igencsak sz@r lesz a formám. Tudom, hogy mit beszélek 27 éves efzési tapasztalatom van. Nem csak az észt osztom eredmény nélkül. :)
2013. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Deepbassnine ***** válasza:
150gramm * 31 = az 4,6kg fehérje egy hónapra , ha max. 1 kg izom nö belöle hova tunik a többi 3,6kg?
2013. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!