Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondis vagyok, milyen port...

Kondis vagyok, milyen port tudnátok ajánlani? Részletek lent?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, szeptember óta kondizok. Most kezdenék el szedni porokat, az izom növekedése érdekében. Milyet szedjek? Fehérjét? Az segíti az izmok növekedését? És BioTech vagy Scitec Nutrion?

2013. ápr. 16. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeptember óta kondizol és nincs izomnövekedés? Ott akkor az étrendel lesz a gond.van tömegnövelő étrended?
2013. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én 5000g 100% wihy proteint ittam napi két adagot,reggel meg edzés után.Szerintem ez egész jó termék.


[link]

2013. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

neked először is étrend kell mert tuti nincs.

ha már meglesz az étrend akkor lesz értelme az étrend-kiegészítőknek.

vegyél vitamint pl mega daily one plusz

vegyél fehérjét lehetőleg tejsavót pl vpx syngex

és vegyél edzés utánra gyors felszívódású szénhidrátot pl vitargo,dextróz,maltodextrin.


olvasni való

[link]

2013. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. Azt elfelejtettem, hogy küzdök pár kiló súlyfelesleggel, ami a fenekemen, hasamon, és mellemem van. Az étrendel ugye sikerülne ezt eltüntetni?? (igazából csak azért szednék porokat, hogy le/átdolgozzam ezt a zsírt. ) Van izomnövekedés!! csak felesleg eltűnés nincs :/
2013. ápr. 16. 18:26
 5/10 zoli9411 ***** válasza:
Addig nem kell semmilyen por neked, ameddig utána nem olvasol az alap dolgoknak, mert ahogy látom, ez is hiányzik.
2013. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

nem tudsz egyszerre zsírt is leadni és izmot is építeni, a kettő pont ellentétes energia igényű,az egyiknek tömegnövelő étrend kell még a másiknak szálkásító.

zsírból soha nem lesz izom,akárcsak az aluminiumból nem lesz acél.

2013. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz, hogyan tüntessem el a zsíromat, úgy h izmos is legyek?
2013. ápr. 16. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, hogy mi legyen előbb. Ha zsírt szeretnél leadni, akkor szálkásító diéta kell, ha pedig izomnövelés a cél, akkor tömegnövelő étrend. Egyszerre nem megy.
2013. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tehát ha jól értem, hiába tömegelek, a fenekem nem fog izmosodni, mert zsíros. és itt van a kérdés, hogy szálkásítsak-e. A szálkásítással ugye fogyok a seggembol, emelett izmosodok is nem? (persze diétával) tudom, elég buta kérdés, nem nagyon vàgok a dolgokat. Holnap utàna fogok járni, olvasgatok egy kicsit, de ma még sajnos nincs időm. Előre is köszi a válaszod
2013. ápr. 16. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Izmosodni nemigen fogsz diétával, de ha sok a zsír rajtad, akkor add le előbb és utána tömegnövelő étrenddel tudsz izmot növelni.
2013. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!