Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van köztetek, olyan lány ill....

Van köztetek, olyan lány ill. fiú, aki kövéren kezdett el focizni és úgy fogyott le az edzések alatt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mered használni ezt a nevet ilyen hülye kérdéshez?
2013. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyik haverom aszem másfél éve vagy 2 éve kezdet focizni és elég ducin kezdte most viszont olyan vékony hogy én is csodálkozok rajta. A foci előtt még pajzsmiriggyel is vizsgálták.
2013. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló! Kedves Xy. Attól, hogy a fociról kérdezek még szeretem a forma 1-et és ugyan úgy Ayrton Senna marad a kedvenc pilótám ha meg nem tetszik akkor ne írj hozzá semmit. Tudom, hogy ha írsz is akkor azt fogod, hogy én mekkora egy bunkó vagyok, de azt hiszem egyszer egy évben megengedhetem magamnak, hogy elkövessem ezt a vétket.


2. hozzászóló!

Köszönöm szépen a válaszodat. Nem is tudod, hogy mennyit segítettél vele, így már nem is gondolkodom azon, hogy érdemes-e edzésre járnom.

2013. ápr. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!