Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem járok balettórákra,...

Nem járok balettórákra, itthon balettozok. Érdemes lenne spicc cipőt vennem? LENT.

Figyelt kérdés
Tudnám használni tanár nélkül?

2013. ápr. 19. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyan balettozol otthon egyedül tanár nélkül?

Spicc cipőt hagyd szerintem:) egy olyan sima kis "cipőt" vegyél ami elöl zárt hátul nyitott, forgáshoz jó, minden cipőboltban van.

2013. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

www.onlineballetclass.com !:))

és van még egy két youtube csatorna, ami igencsak sokat segít.:)

2013. ápr. 19. 22:29
 3/5 anonim válasza:
ahhoz, évekig kell tanárral, rendesen tanulni, hogy tudd használni! szerintem ilyesmit vegyél: [link]
2013. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ilyenem van már legalább fél éve:)
2013. ápr. 20. 17:07
 5/5 anonim válasza:
valoszinuleg mar nem aktualis, de azert irok en is egy valaszt. szerintem nagy hulyeseg spicc-cipot venned otthoni hasznalatra. abban az iskolaban/egyesuletben, ahova en jarok, a lanyok 5 eves koruktol tanulnak balettozni, es kb. 12 evesen kezdenek el spiccelni. ez tehat MINIMUM het ev. raadasul itt tanarok tanitjak oket, te pedig otthon balettozol, ami azert nem ugyanaz... plusz eleg draga egy ilyen cipo, es nagyon nagy bulinak tunik, de hihetetlenul fajdalmas benne tancolni. meg igazabol otthoni hasznalatra semmi ertelme nincsen. tanar nelkul pedig az egesz spicc-technika megtanulhatatlan:( szerintem inkabb minel hamarabb jelentkezz egy tancegyesuletbe, ahol hobbi szinten tanulhatsz tancolni:)
2013. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!