Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a diétás...

Mi a különbség a diétás fogyás és a koplalásos fogyás között?

Figyelt kérdés
Diétázom, van egy kiszámított fehérje, ch étrendem. De van olyan, hogy nem tudom az 5 étkezést tartani hanem csak 4 sikerül. Mellette heti 3-4x sportolok, női torna, súlyzó. Szóval baj ha a diéta keveredik a koplalással? Mert ugye ha kimarad egy étkezés az már koplalás... :D :S Más gyors bekapnivalóval meg nem akarom pótolni az étkezésem, pl. egy müzliszelettel sem.
2013. ápr. 20. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

koplalással azt éred el,ha eszel utána egyből vissza is jön a súly!!!

Én napi 4x étkezem így lett kiszámolva az étrendem :)

Ezt montez segítségével.:D

2013. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy-egy kimaradt kaja még nem vészes koplalás, de ilyenkor is lassul az anyagcsere, amivel azt éred el, hogy csökken a zsírleadás. Izomból viszont így veszíthetsz.
2013. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Monteznek már bemutattam az étrendemet :) azt mondtad jó. Azt hittem, hogy 3 óránként kell enni, azaz napi 5x, akkor viszont én értettem rosszul az ötszöri étkezést mikor kialakítottam. Akkor ez nem kőbe vésett szabály? És ehetek 4x csak alkalmanként picit többet? Mert az szuper lenne.
2013. ápr. 20. 09:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ehetsz, de én jobbnak tartom azért az 5-6 kisebb étkezés. Gyorsabb anyagcsere lenne, egyenletesebb vércukor és aminosavszint.
2013. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már egy kihagyott étkezés után is az izomból veszíthetek? Ilyen hálátlan ez a izom? :( :S :)
2013. ápr. 20. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, azért nem ilyen rossz a helyzet, de amúgy a szervezet hajlamos a kieső energiát izombontásból pótolni. Az izmok fenntartása a szervezetnek energiaigényes folyamat, így szeret tőle megszabadulni.

Persze vannak átmeneti böjtölésre épülő diéták, pl a leangains, de én nem hiszem, hogy naturálban ez jó ötlet:

[link]

2013. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Azért kérdezek, mert annyi információ van a neten, hogy elveszek benne... Még gondolkodom a további kérdéseimen, de addig is tényleg köszönöm! :D
2013. ápr. 20. 10:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Még az kimaradt, hogy nem tudtam, hogy Montez segítsége megtiszteltetés :) így különösen örülök! És persze Szilárdnak is köszönöm a hozzászólást!
2013. ápr. 20. 10:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is csak egy válaszoló vagyok a sok közül, de köszi.:)
2013. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!