Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kicsit fáj a hátam bizonyos...

Ha kicsit fáj a hátam bizonyos fekvésben/ülésben akkor ugye nincs gerincsérvem?

Figyelt kérdés

Egyenes háttal csináltam az evezést, nem nagy súllyal... És kb 1 hete van ez... Valaki nyugtasson meg hogy meg fog gyógyulni... :(


ezt:

[link]


F19



2013. ápr. 23. 14:08
 1/7 anonim válasza:
nem lehet hogy gerincferdülésed van?
2013. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

van egy kicsi, de az mindenkinek van... de egy héttel ezelőtti hátedzés után még nem fájt, viszont kb 2 nap múlva a hasedzés után igen.

hallottam hogy a hátedzés sérvet okoz amitől életem végéig fájni fog a hátam, na most beparáztam...

2013. ápr. 23. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell parázni, viszont én tartanék 1hét szünetet az edzésben, hogy semmivel se terheld tovább. 2hónapja volt nekem is ilyen, hátedzésnél leterheltem, de nem fájt, aztán 2nap múlva fekvenyomásnál szenvedtem egy erőteljeset és szép "szabályosan" a hátam segítségével nyomtam ki. Napokig fájt az ülés is, sőt még járás közben is olyanokat nyilalt, hogy majd' összeestem. Pihentettem pár napig és szépen elmúlt.

Viszont ha pihenteted pár napig és utána sincs változás, akkor orvos.

2013. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sérvnél éles a fájdalom és végtag zsibbadás is van már.

valószínűbb,hogy kinyomódott a porckorong,vagy húzódásod van.

a gerincsérv max kezelhető,de ugyanolyan soha nem lesz,mint előtte.

a kidülledést,nincs még kiszakadva,ha időben van elkapva,vissza lehet nyomni gerinctornával,amit utána életed végéig csinálnod kell.

ezt a gyakorlatot meg hasalva csináld padon,vagy melltámaszos gépen,ha nem elég erős a gerincfeszítő izomzatod és tiplizz le kettlebellezni heti 2x,hogy megerősítsd a törzsed ha rendbe jöttél és megelőzd az ilyen problémákat.

2013. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jah igen.

guglizz rá a kobra tartásra.

csinálj belőle 3x10et,ez gyakorlatilag azonnal csillapítja a fájdalmat,mert helyreteszi a dolgokat.

2013. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ennél kígyókat dob ki bakker,kobra póz a jó szó.
2013. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezer hála :D jó ez a kobrázás :D
2013. ápr. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!