Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ún. anabolikus kaput...

Az ún. anabolikus kaput kijátszva lehet fejlődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok érdekelne,hogy mit is takar az anabolikus kapu.

Szálkásítanék,de a fehérjét tuti nem tudom tartani mert iszonyat sok hús és drága,de a ch-t simán tudom tartani ez így mennyire jó?

Lehet vele fejlődni?

Én úgy gondolom,ha valaki szálkásít akkor is van izom növelés mivel stimulálod az izmokat vagy ez nem így van?

Ja és valami fehérje port innék és szőlőcukrot edzés után!


2013. ápr. 23. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, a genetikád szabja meg, de ne a rendes kaját add fel, inkább csak a mennyiségét egy bizonyos szintig. Majd látod, mennyire elég, aztán majd elmondhatod magadról, a rendelkezésemre álló forrásokból én igenis ezt értem el! Aztán majd évekkel később lehet, hogy többet tudsz majd kajára fordítani, mert igen, hosszú távra kell tervezni ebben a kib*szott drága sportban :D
2013. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hátja :D de amíg anyámmal élek addig :).....
2013. ápr. 23. 19:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Addig legalább azt beszéld meg velük, hogy te mit ennél szívesebben és mit mellőznél inkább.
2013. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jójó,de nem tudnak külön rám főzni főleg nem ennyi fehérjét mert borzasztóan sok ez!!!!!
2013. ápr. 23. 19:27
 15/16 anonim ***** válasza:
egészítsd ki az étrendet olcsóbb tejsavóproteinnel.
2013. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Milyen árba vannak? és meddig elég?
2013. ápr. 23. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!