Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hasat hogyan érhetnék el?

Kockás hasat hogyan érhetnék el?

Figyelt kérdés

Szóval...13 éves vagyok,175 centi,58 kilóval

Kenuzom,és kézilabdázom.Kenun szoktunk futni,kézilabdán meg ugye egész edzésen futunk,nemtudom ez mit számít.

Szóval gondolom azért nem látszanak a kockák,mert zsír fedi,és azokat kéne onnan elltüntetni,de ne úgy,hogy vesszen az izomból is.(én gondolkodásom)Szóval,hogyan tudnám megoldani hogy nyárra kockás legyen a hasam?

Heti 4 kenu edzés van,és 2 kézilabda,mindegyik edzés 1,5 órás.

Esetleg étrend kell,vagy edzésterv?Hogyha olyat linkel,vagy leír nekem valaki,azt megköszönöm:))



2013. ápr. 24. 21:00
 1/3 anonim válasza:
figyu :) ha sok zsír van rajta akkor még fuss hozzá és étkezz normálisan :D ha kockás hasat akrsz akkor eloszor le kell doloznod a zsírt majd edzeni hasra :) ajánlom a feluléseket és a hasprést :) hagyd ki az edessegeket :) egyébként én is kézizek :) szoval sztem az nem elég bár az is jot tesz . ha mar nem brsz edzés után akkor probald meg edzés kozben jol kifutni magad :D link: [link] nézz utána itt :) amugy meg futásal meg ilyenekkel ugyis vesztesz az izombol :D ha csak zsirbol akarsz akkor az etkezésen van a hangsuly :D igyál zold teát az zsírégeto :) zsiregetni csak kardioval tudsz :) 13/L
2013. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hájtengert kellene leadni
2013. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 legion ***** válasza:
De igenis fussál,és diétázz,akkor talán előjönnek a kockák.Mi az,hogy izmot éget a futás?A hasizmodat nem fogja,és az az égés,ha valaki nem fut....Bár a te korodban minek kockahas?A te korodban enni-inni kell,normálisan,nem ezeken gondolkodni!Majd 17 évesen kezd ilyenen rágódni.....Az igaz,hogy zsír fedi a kockákat,de az hülyeség,hogy felülés,hasprés,stb.Először zsírt le,futás,diéta,megkérdezed a tesitanárodat erről.Utána,miután a pici kockák előjöttek,UTÁNA jöhetnek a felülések,de oldalsó híddal együtt,hogy a derekad is megedzd vele,ne csak a hasfaladat.
2013. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!