Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a kocka has titka?

Mi a kocka has titka?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,164 magas, 55 kg körül.Szeretnék magamnak izmos, kidolgozott hasat csinálni.Fél éve végzek súlyzós edzést, de nem igazán figyeltem a formára,inkább erőszint növelésre.Lényeg....Ezt most azoktól kérdezem akiknek izmos hasuk van..milyen gyakorlatokat csináltatok, és heti hányszor? Lehet ezt minden nap? Vagy a hasizomnak is kell 72 óra regenerációs idő?

2013. ápr. 28. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A kocka has "titka" a diétázás. Csakhogy tudd, mindenkinek kockás a hasa. A lényeg a testzsírszázalék, azaz hogy mennyi zsírréteg van a hasadon, ami eltakarja a kockákat. Megfelelő étrenddel lepucolható, és máris látszanak, majd a hőn állított kockák...
2013. ápr. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

(Y) Amit leírtál mind tudom...."csakhogy tudjam"

Tudom hogy mindenkinek kockás hasa van, de attól még kell hasazni...nem elég csak a diéta..mindegy..:)

2013. ápr. 29. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
De elég csak a diéta
2013. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem elég a diéta. Előbb izom kell.

[link]

2013. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor már írok egy normális választ is a kérdésre.

Az igaz hogy a diéta önnmagában nem ér semmit.

Én ezeket csinálom:

Felülés

Ferdepadon felülés

Kétlábas lábemelés

Hasprés

Függő lábemelés

Váltott lábemelés

Türzsfordítás ülve,állva

Én heti 3-4x szoktam, de mindenképp tarts 2-3 nap szünetett.

És ha valamit nem tudsz, itt tájékozódhatsz [link]

2013. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszolónak köszönöm.

Igazából arra amit kérdeztem az utolsó válaszoló írta le a "tökéletes" választ..merthogy pont ez volt a kérdésem! Köszönöm :) Akkor csinálom ezeket amiket te is, remélem nyár végére már látszódni fog valamennyire, télen meg egészséges kaja, plusz aerob edzés mellett finomítok rajta.:)

2013. ápr. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!