Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 9-10 órás munka, család...

Napi 9-10 órás munka, család és kisgyerek mellett szerintetek beleférhet az időbe a sportolás vagy én vagyok vagyok álomvilágban és hiszem azt, hogy erre még marad erőm és energiám?

Figyelt kérdés
Régen sokat sportoltam hobby szinten de mióta megszületett a kisfiam azóta inkább csak nyögve sikerül bármit sportolni is, majd kis idő után meg kidőlök, mert nem bírom energiával.

2013. ápr. 30. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én is naponta 9 órát dolgozom ( van amikor órázom akkor 12 órázom) van egy fiam, férjem. Ezzel együtt jár a napi takarítás, főzés, egyéb házi munka. Mégis este olyan 9-10 óra felé mindig van időm arra hogy elmenjek az edző terembe és sportoljak 1- másfél órát. Heti 5 alkalommal megyek.. Bőven belefér..
2013. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Este 9-10 órakor mész 1 órát terembe...Ès mikor fekszel le??Hogy bírod ezt???Férjed mit szól hozzá hogy este nem vele vagy hanem el mész???


Személyszerint én is kivagyok....2 kisgyermekkel háztartással alig várom este,hogy ágyba kerüljek.Reggel korán riadó.

2013. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Az lemaradt,hogy reggel 6 kor kelünk pakolás az oviba,öltözés 7 óra után indulás munka,utána háztartás,gyerekek,fürdetés fektetés,hulla vagyok.....
2013. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

ma 21:54


Éjszakai bagoly vagyok, és soha nem fekszem le éjfél előtt. Az edzőteremből mindig haza érek legkésőbb fél 12-re. Mivel az edző teremben zuhanyzom, otthon csak ágyba kell bújni. reggel 7-kor kelek, így ki is tudom aludni magam.

A férjemet nem zavarja, mivel ő is jön. A gyerek meg nem kicsi már így este már alszik amikor elmegyünk. Az edzőterem sincs messze, mindössze 10 perc séta..

2013. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én nagyobb sportteljesítményt így nem bírnék. Ha nem megy, ne erőltesd túl magad, mert többet ártasz, mint használsz. Szerintem hétköznaponként elég, ha otthon beiktatsz egy-egy rövidebb tornát, hogy megmozgasd az izmaidat, az edzéseket meg hétvégére hagyod. Váltsd ki a mozgás egy részét napközben gyaloglással, lépcsőzéssel, stb.
2013. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg tudod csinálni! Teljesen ellentétesen működik a dolog, mint ahogy sokan hiszik. Rendszeres sportolástól több energiád lesz, sőt kevesebb alvással is kipihenten ébredsz. Persze nem az első két alkalom után. De aki rendszeressé tette ezt figyelheti meg.
2013. máj. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első! Max respect!!!!!!!!
2013. máj. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Indítsd a napot fél óra futással meló előtt, én így csináltam. Felkelés után uzsgyi, futi, zuhi, és jól indul a nap. :)
2013. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kipróbáltam, nem működik. A tények sajnos ezek. Ettől még lehet mozogni, de az intenzív sportba én szó szerint belebetegedtem, dokihoz kellett menni a végén.
2013. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az első válaszírótól szeretném kérdezni: akkor a te gyermeked szigorúan 8-kor már alszik? És mindig? Nyáron is?
2015. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!