Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 31 évesen, hogy már megcsontos...

31 évesen, hogy már megcsontosodtam, meg a genetikám sem úgy alakult, hiába evezek meg csinálok széles huzikat meg egyéb váll, hát gyakorlatokat, nem lesz szélesebb a hátam?

Figyelt kérdés
Max az izom méretét tudom rajta növelni, és azzal valamennyivel szélesíteni? De tök keskeny vagyok genetikailag, és ha még esetleg rá jön valamennyi izom, akkor sem leszek olyan deltás mint szeretnék. :(
2013. máj. 1. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akkora nem leszel, mint akinek már alapból széles válla van és még arra pakol izmot, de sokat javíthatsz rajta edzéssel.
2013. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te pl meg vagy elégedve a szélességeddel? Vállcsúcstól vállcsúcsig mekkora vagy?
2013. máj. 1. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

meglepődnél h miket lehet elérni edzéssel és táplálkozással

én is 60kilós voltam és nagyon sovány, hiába karatéztam, sose nem vettek komolyan, aztán beáldoztam a karatét a gyúrás miatt, nem bántam meg.

eddig tömegelés alatt a legtöbb ami voltam 118 kg, és hát kicsit máshogy festettem a régi énemhez képest.

kb a karom volt akkora mint 60kilósan a combom

úgyhogy plussz izomtömeg felszedésével lehetsz vastagabb és szélesebb is

2013. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Küldök képet.:)
2013. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ú bakker Montez, köszi a képet, de kb ilyen széles szeretnék lenni én is :) Majd ha ráérsz megmérnéd vállcsúcstól vállcsúcsig mennyi a táv? :) érdekelne :)
2013. máj. 1. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd megmérem, nem tudom mennyi.
2013. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21:25. Elhiszem hogy valamennyit lehet szélesedni. Kb 4. éve edzek, mert akkor iszonyat gusztustalanul keskeny volt a vállam. Most már olyan átlagos, mint egy normál ember. De nem olyan igazi deltás :(
2013. máj. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!