Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után nagyon fáj a hátam...

Edzés után nagyon fáj a hátam vállam karom, pedig nem sokat tornázok itthoni aerobik dvd-re. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom én, hogy az RR, BA dvd-k nem jók, tehát ha ez a probléma a válaszommal.. :)


Taposógépet hol ajánlottam? Nem lehetett kifejezett ajánlás, ez félreértés lehet.


Callanetics-ben medencebillentés miatt a saját izmaim 'ellen' dolgozom, én ahol edzésen voltam tökéletesen fárasztó gyakorlatokat néztünk. De ez mint gyógytorna, nem az intenzitás és a dinamikus edzés a célja. Na erre például ott van a bodyrock.

Tulajdonképpen a teljesség kedvéért lehet keverni is gyógytornát dinamikus anaerob, kardio edzésekkel is.


Nem hiszem hogy béna lenne az aki edzésnél szereti ha "fogják a kezét".

2013. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem az a probléma a válaszoddal :) Hanem, hogy hiányzik valami konkrét dvd név-cím, amit fogom, beteszem a lejátszóba, csinálom és kész. :D


A taposógépet valahol máshol olvastam, már sok írásodat végigbogarásztam, nem emlékszem pontosan, hogy hol is írtad.


Lehet, hogy egy intervallum edzésnél, hogy ne futás legyen, hanem inkább taposás. De már abban sem vagyok biztos, hogy te írtad :D összezavarsz :D

2013. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

.. Akkor nincsen gond. Lehet írni konkrét címet is, ha az kell.

Ismerlek?

2013. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó, hát akkor írj konkrét címet. Mert én nem tudok. :D


Nem tudom, hogy ismersz-e. :)


Én csak rá-ránézek a GYiK sport kategóriájára és ha látom, hogy írsz akkor elolvasom, meg még másik 2 ember írását.

2013. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!