Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés nyugodtan léphete...

Fegyencedzés nyugodtan léphetek szintet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a fegyencedzést de az elején annyira könnyedén mennek a gyakorlatok hogy a haladó szintet is simán megtudom csinálni és persze másnapra egyáltalán nincs semmi izomlázam se.

A kérdésem az lenne hogy ha simán megcsinálom a haladó szintet akkor nyugodtan léphetek tovább egy szintet mert elolvastam a könyvet de az ajánlja hogy egy ideig maradjunk egy szinte de én másnapra meg se érzem izomlázam sincs se semmi és elég könnyű 1-2 gyakorlat a számomra.



2013. máj. 3. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert az első pár gyakorlat ízület és ín erősítés, hozzászoktatás az edzéshez. Izomlázhoz olyan nagy terhelés kell, amivel csak 8-12 ismétlés egy felsőtesti izomra. 1 szintnél maradj 3 hétig, fokozatosan emeld az ismétlésszámot, akár mennyire is könnyű, és szokd az egy izom kapcsolatot, ne izoláld az izmaidat(mivel a fegyencedzésnek az erő a lényege.) nyugodtan megfeszítheted a gyakorlatok közben a hasat, farizmokat, "szoríthatod" ujjaiddal a talajt, falat, rudat...
2013. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha értem rendben van de az nem baj hogy semmit se érzek utána illetve izomlázam sincs??
2013. máj. 3. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ez természetes, pár hónap és érezni fogod.
2013. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Te nem olvastad a könyvet!!!! Rossz fiú 1-es ! :D:D

Olvasd el mert ott leírja miért is fontos h végig csináld. Lehet h nem érzel semmit DE a szervezetedben változás megy végbe , ezzel a könnyű edzésekkel készíted elő a tested a durvább megmérettetéshez , így amikor már a nehezebb gyakorlatokat csinálod sokkal kisebb lesz az esélyes sérülésre, meg lesz az a fokozatos fejlődésed amit a könyv is előír....


Ne légy türelmetlen!! :D

2013. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!