Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés kézenállásból...

Fegyencedzés kézenállásból végzett fekvőtámaszt aki 0,5-1 évnél régebb óta csinálja vannak egészségügyi gondjai a vállával?

Figyelt kérdés
Kondizok 9 hónapja közben elkezdtem olvasni a Fegyencedzés című könyvet ami azt írja számomra meggyőző érvekkel hogy a súlyzós edzés eléggé tönkreteszi a rotátorköpenyt így elhatároztam hogy a vállazást súlyzóval hanyagolom de egy testépítő oldalon megtaláltam a könyv kritikáját és egy mondat megfogott: " Valóban olyan egészséges dolog kézenállásból végzett fekvőtámasszal nyírni a rotátorköpenyt?... Aligha. " mondat kétségeket ébresztett bennem ezért egy tapasztalt ember véleményére lennék kíváncsi hogy neki a fegyenctől lett e bármi baja a vállának?

2013. ápr. 28. 17:11
 1/6 lulu77 ***** válasza:
100%
Jelentem semmi, pedig 2 éve csinálom már. Bár az is igaz, hogy nagyon lassan haladtam vele, most tudok megcsinálni 3*15 teljesen kontrolláltat még csak.
2013. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Testépítő oldal= body.bouilder.hu.

Szerintem ha fokozatosan haladsz akkor nem nyírja ki a rotátorköpenyt. Én még nem tartok ott.

2013. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zoli9411 ***** válasza:
Ha az nyírja is valamennyire, a felemás fekvőtámaszok valószínüleg ellensúlyozzák ezt. :) Szvsz!
2013. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és külsőleg fejlődés észrevehető lulu77?
2013. ápr. 28. 20:16
 5/6 lulu77 ***** válasza:

Hát én azért látom magamon, főleg a vállam hátsó fele fejlődött, a semmiből némi izommá.. :D


Fegyenc előtti:

[link]


1 hónapos kép:

[link]

2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért nem semmi minden esetre
2013. ápr. 28. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!