Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabol kúra ( Bővebben lent )?

Danabol kúra ( Bővebben lent )?

Figyelt kérdés

Hali, Rengeteg Dolgot olvastam, mi előtt belekezdenék ebbe az egészbe és egy kis talapsztalatot / segítséget is kérnék

Belekezdenék egy 100dbos Danabol kúrába, Szedjek mellé valamit vagy utána ? Vagy ilyen mennyiségű szteroidhoz nem kell hormon vissza állító? vagy vissza áll magától a tesztoszteron szint ?? és ha igen mennyi idő alatt körübelül ? Értelmes válaszokat légy szíves !



2013. máj. 5. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

most kérdezték előtted:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Amúgy kell visszaállító. minimum 30 szem zitazonium.

2013. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balázs19 válasza:
a zitazonium nem hormon vissza állító,hanem anti ösztrogén(női hormon),de mindenképp jó ötlet utána/közbe szedni,hogy megakadályozd a nőisedést,illetve proviront. más cucc utána nemigazán szükséges,mivel ez nem egy erős szer,és 100 szemtől,még természetesen is vissza kell,hogy álljon a tesztoszteron szinted! én szedtem 3x eddig,évente egy kúrát,és mind a 3 dobott legalább 8 kilót,erőben is(pl fekvenyomásban 20 kilót),karban 4 cm,amiből megmaradt 3,és a 8 kilóból,5-6 kiló.ha normálisat fogsz ki akkor szerintem ez elég jó eredményeket tud hozni.Ez nem bíztatás,hogy szedd,mert nyílván vannak kockázati tényezők,lehetnek mellékhatások,de mindenki saját maga dönti el,hogy mit akar. sokan fikázzák a danát,de sztem ezek nemis szedték,csak halottak róla..tisztelet a kivételnek!valakinek lehet,hogy tényleg szar,nekem jó volt.az utolsó kúrámnál éreztem hormonális elváltozásokat,a 2. hét után nem kívántam annyira a szexet,illetve leállt majdnem teljesen a saját teszto szintem..akúra végén szedtem 50 szem proviront,amitől már a 3. naptól éreztem,hogy kanos vagyok,meg minden hasonló dolog...ennek már 4 hónapja..szóval a provi beindította a saját teszto termelést,és vissza állt a normál értékre(vérvétel)..és azóta ez ígyis maradt szerencsére,szóval mindenképp javaslom a provit utána,de az első 2 kúrámnál semmi hasonlót nem szedtem,mégis vissza állt a normál értékre..
2013. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!