Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muscle Max tömegnövelőről mi...

Muscle Max tömegnövelőről mi a véleményetek? Tényleg száraz izomban nőnék tőle?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs olyan, hogy te csak izomban nősz, max, ha extrém ektomorf vagy. De akkor bármelyik tömegnövelővel ez a helyzet. Nincsenek csodaszerek, varázsporok. Kalória plusz kell tömegnöveléshez, ezt elősegíti egy jó tömegnövelő, de zsír is fog jönni.
2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szteroid sem tudja azt ,hogy csak izomban fejlődj,nemhogy egy tömegnövelő...
2013. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 tap bela ***** válasza:
A száraz izomtömegnövelés érdekében figyelj a fehérje, szénhiddrát, és esszenciális zsírsavak arányára. Látatlanban, erre a kérdésre alapból nem lehet normális választ adni.
2013. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Most 81 kg vagyok és 180 magas. Vagyis pont eléggé szálkás. De nem akarok tömeget növelni, száraz izomban próbálok növekedni. Szedek energizálókat meg sok fehérje. De van eredmény, csak lassan. Azt hittem ez hátha... :D Tömeget nem akarok növelni, mert nem akarok megitn dagadt lenni, eléggé megszenvedtem ezért a kinézetért.
2013. máj. 6. 20:32
 5/20 anonim válasza:

Ebben a tablettában ilyen összetevők vannak, amik talán segítenek valamennyit, de önmagában az edzéssel nem okoz tömegnövelést, mert nincs benne szénhidrát és fehérje:


Taurin:

A sejtmembránokra stabilizáló hatással van és a sejten belüli kalcium koncentrációt szabályozza. A teljesítmény és egészségmegőrzési folyamatokban többek között az izomsejtekben a folyadék szintjének szabályozásáért és az ásványok, kulcsfontosságú tápanyagok szállításáért is a taurin felelős. Csökkenti az izomszövetek lebomlását és elősegíti az izomtömeg növelést.


Epimedium grandiflorum kivonat:

Tanulmányok szerint a kivonat fokozza a tesztoszterontermelést és enyhe vazodilatációt (érfaltágulatot okoz), ami fokozza a véráramlás mértékét az agyban, és az izmokban, így segítve elő a gyors izomnövelést, eközben pedig csökkenti a vérnyomást.


Lysimachia Clethroides:

Azonnal regenerálja az izomzatod, hogy még többet bírj.


Inozitol-hexofoszfát:

Felelős a sejtnövekedés szabályozásáért és kulcs szerepet tölt be tesztoszteron termelés folyamatában. Az IP6 emellett javítja az immunitást a fehérvérsejtek természetes aktivitásának fokozása révén.


Arginin:

A nitrogén-oxid, az urea, a kreatin, a poliaminok, a citrullin és egyebek közvetlen prekurzorja.


SAPM-X:

A létező leghatékonyabb szuper-anabolikus stimulátor, mely újra írja az anabolizmus fogalmát és a Te genetikai korlátaidat!


A száraz izomtömeg növeléshez a heti 2-3x kemény súlyzós edzés után tömegnövelő turmix fogyasztása javasolt, szénhidrát és az egésznek a jó esetben 35%-a fehérje kell legyen, más alkalmakkor a kaja mellé fehérjeturmix javasolt csak, ha hízásra hajlamos vagy. Emelett szedhetsz kreatint, hogy gyorsabban növekedj, aminek van egy feltöltő fázisa, amikor többet kell belőle fogyasztani, és van szinten tartó fázis, amikor folyamatosan egy kis adagot. Ez az adagolás rajta van a kreatin készítményen jobb esetben. Üdv!

2013. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, látom egész jól képben vagy!:) Kreatinoztam is sokáig, majdnem 1 évig, de többet nem akarok szedni, mert az csak felfújt, a forma meg eltűnt. Fene tudja, jó volt akkora darabnak lenni, de én így kidolgozattabban, szálkásabbn jobba érzem magam. Amúgy azt tudom, hogy ezekben a nagyon reklámozott cuccokban nem igazán szabad megbízni. Csak mégis olyan jókat írtak róla... :D
2013. máj. 24. 11:47
 7/20 anonim válasza:
Hol írtak róla jókat? A saját weblapján a terméknek alul csak kamu kommentek vannak, amiket a forgalmazó fogalmaz úgy, hogy bizalmat ébresszen a termék iránt, kipróbálásra ösztönözzön. Legtöbbször ugyanazok a hozzászólások a különböző nyelvű oldalverziókban, csak a nevek különböznek. Még a képek is ugyanazok szoktak lenni. Sokszor ott van a komment írás lehetősége, de ez is csak kamu, ha írsz egy bármilyen kommentet, kapsz egy visszajelzést, hogy feldolgozzák és hamarosan megjelenik az oldalon, de ebből semmi sem lesz, soha nem jelenik meg, ezzel veszik elejét a negatív kommenteknek.
2013. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 yoyo44 válasza:
Ha elkezdem szedni,és ha abbahagyom az edzést akkor az izomzat amit elértem viszaesik?
2013. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha az edzédt és az étrendet is elhagyod akkor igen!
2013. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*edzést
2013. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!