Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muscle Max tömegnövelőről mi...

Muscle Max tömegnövelőről mi a véleményetek? Tényleg száraz izomban nőnék tőle?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 15:53
1 2
 11/20 yoyo44 válasza:
De ha szálkásitok akkor is kell tovább edzeni(sulyozni)?
2013. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Merovingii ***** válasza:

Persze hogy kell !

Én már több éve benne vagyok ebben , és azt mondom , enni kell becsületesen , meg edzeni kell becsületesen és akkor lessz eredmény !

2013. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Természetesen kamu. Még a gyártó neve sincs feltüntetve a weboldalon. Nagyon nagy balfék, aki ezt bekajálja. Íme egy cikk erről: [link]
2014. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ádám 97 válasza:

heló mindenki!

17vagyok 63kg 177cm.és sürgősen híznom/vastagodnom kellene ez megfelelő lenne számomra esetleg?

2014. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nekem is voltak fenntartásaim, de kíváncsiságból vettem egy dobozzal. Nekem bevált, persze van túlzás a honlapon, de elégedett vagyok az eredménnyel, úgyhogy én továbbra is használni fogom.
2014. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 tomi780 válasza:
Hozzá teszem,hogy rendeltem,és nekem is bevált.Azt írják hogy napi 2db...nos hát én szedtem akkor próbából,minden étkezés előtt 2-t.Soknak tűnik?semmi bajom nem volt tőle.Láttam hogy az izom kétszer akkora mint volt,és látszik.Most megint rendeltem,most egy nap 4db-t fogok szedni.Mert ha hatot szedek,hamar elfogy sajna.
2016. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tomi780 válasza:
"Természetesen kamu. Még a gyártó neve sincs feltüntetve a weboldalon. Nagyon nagy balfék, aki ezt bekajálja. Íme egy cikk erről: [link] erre a baromságra meg azt tudom válaszolni hogy vagy vaksi aki ezt írta,vagy nem néz utána,csak a szája jár,mert nem tudja mi is ez valójában.Megrendelsz egy dobozt,rajta van!A gyártó neve,ki forgalmazza,mit tartalmaz,szabályok.Pl kisgyermek elől eldugandó.Vagy mit is ír pontosan.Van gyártója,forgalmazója.Ő felelőssége is.Nem titkolt,és nem balfékek akik elhiszik.Azok a balfékek akik nem hiszik el.Nem ismerik a terméket,és egyből fikázni kezdik...Nézzen utána aki nem hiszi.
2016. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te vagy egy nagy kamugép, Tomi780. Te köcsög, ne itt reklámozd a kamutermékedet!!!
2018. márc. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 tomi780 válasza:
Nem reklámozok semmit,de ha igaz akkor igaz.Nem kell mindent fikázni,csak mert nem értesz hozzá.Szervezettől függ mit hogyan dolgoz fel te balfék.Gondolkodj már.
2018. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
balf.asz
2019. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!