Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azok a lányok/nők, akik...

Azok a lányok/nők, akik minden nap sportolnak, minden nap mosnak hajat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
én fiúként eléggé leizzadom. mindennap megmosom. egy lánynak ha hosszú haja van mégjobban izzadhat. szerintem kénytelenek ha engem kérdezel másképp elég büdi lenne.
2013. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Büdös nem igen lesz, max leizzadt, zsíros.. Azt meg te látod este, hogy mennyire vállalható. De ha elkezded naponta mosni onnantól már biztos, hogy naponta kell majd.
2013. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linkoln ***** válasza:

Nem nem mosnak minden nap hajat. Nincs értelme! Büdös? Szerinte degy nap alatt büdös lesz úgy hogy megmostad előtte? Nem nem lesz büdös. Magának az embernek sem kellene minden nap fürdeni. Jó a teljes testes leizzadás azért lehet egy érv. De alapjáraton nem lesz büdös másnapra. Mitől lenne? Nem is a legjobb minden nap. De a hajat meg kimondott nem ajánlott naponta mosni.

Azt ne várd meg hogy valaminek is szaga legyen, de ne abból indulj ki amikor kicsit izzadt a hajad. Amiután megszárad és megfésülöd nem is lehet észrevenni. Minden másnap jó ha tényleg összeizzadod. Ha nem akkor 3-4 nap is belefér.

2013. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!