Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem a diétát este mit...

Elkezdtem a diétát este mit egyek?

Figyelt kérdés

Üdv,elkezdtem a diétát az alábbi adatokkal fehérje ttkg/2g

ch ttkg/2g

Eddig rizst és csirke mellet tojást és halat ettem.

Úgy tudom,hogy este nem kell ch.

Akkor mit egyek este?

Mikortól ne egyek cht?


2013. máj. 10. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
amúgy én nem hiszek nagyon ebben az olajokkal olyan nagy baj lenne dologban, az a pár csepp amit az ember egy tükörtojás alá tesz, szerintem lehet akármilyen, persze ehhez megfelelő lábas is kell... én sima napraforgó olajat használok, mert a kókuszsír nehezen beszerezhető, olíva olajat meg nem pocsékolunk sütésre...
2013. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem is rossz mindenkinek jóétvágyat :D

lenne még egy kérdés mennyire lehet tojásos nokedlit enni?

Teljes kiörlésű lisztből csinálnám a nokedlit.

2013. máj. 10. 13:58
 13/14 anonim ***** válasza:
tojásos nokedlitől konkrétan én a falnak rohannék:) de csirkemellből szoktam pörköltet csinálni, és ahhoz teljes kiőrlésűből, vagy darált zabpehelyből szoktam nokedlit csinálni.
2013. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lidl-ben olcsó a sovány túró, ha esetleg van felétek, tárazz be többet ha hosszú lejáratú. (én zacskósat szoktam venni, a dobozos nem egyszer volt, hogy kibontottam és penészes plakkok voltak rajta...)

Szerintem kenyeret semmiképp ne egyél!

Remélem azért zöldséget eszel :D

2013. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!