Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt és fehérjé...

Milyen tömegnövelőt és fehérjét ajánlotok? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és focizok.(NBII) Jelenleg koliba lakok és rendszeresen csinálok fekvőtámaszokat és felüléseket, néha kondiba is megyek, de nyártól el szeretnék kezdeni súlyzókkal is edzeni otthon. Ehhez szeretnék venni egy tömegnövelőt (edzés után) és egy proteint (reggel, este).

Én egy Volumass 35-re gondoltam tömegnövelőből. Fehérjéből nagyon sok van, Nitro Pure Whey Goldot és valamilyen olcsóbb 100% wp-t vennék... Szerintetek érnek az olcsóbb kiegészítők is valamit vagy inkább vegyem meg a drágább gyártók termékeit?:S Étrendetem konkrétan nincs beosztva egy nap mert nagyon nehéz lenne foci szempontjából, de sok csirkét+rizst, zöldséget, gyümölcsöt eszek, 2-3 órás közönkét, de néha sajnos csalok kicsit...



2013. máj. 14. 22:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Olcsóbb pl. a Power Mass és fehérje is sok van benne bár ha jól tudom az cukros a Volumass pedig cukormentes... sajnos most csak tömegnövelőre lesz pénzem ugyhogy maradok Volumassnál+vitamin... valami energizálót tudnátok még ajánlani? Meccs előtt valami taurinos+koffeinos, közben pedig valamilyen izotóniás italt... ?
2013. máj. 15. 23:16
 12/18 tap bela ***** válasza:
Iszonyatos nagy a tudatlanság a fejedben. Oldalakat kellene írni, hogy képben légy. Szerintem sok mindennek kellene utána olvasni.
2013. máj. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tudom, nem értek a testépítéshez nagyon, de szerintem egy labdarúgótól ezt nem is várják el...
2013. máj. 16. 19:26
 14/18 tap bela ***** válasza:
Ez nem jó felfogás, hogy egy focistának nem kell tisztában lennie a táplálkozással. Vagy hogy az ő sportjában mit is lehetne plusszban esetleges tápkiegként alkalmazni.
2013. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ennyire hülye azért nem vagyok... tudom hogy fehérje minden sportolónak hasznos, de nem testépítéssel foglalkozok mindent nem tudhatok..
2013. máj. 16. 23:44
 16/18 tap bela ***** válasza:
A fehérje minden embernek fontos lenne. Majd ha gyógyszertárak is el kezdik nagyban forgalmazni, és megváltaztatják azt a jelenlegi igen furcsa állapotot, hogy nem mondhatom azt, hogy a protein a te egészségednek jót tesz.... Majd ha szemléletváltozás is lesz, akkor talán talán....
2013. máj. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 tap bela ***** válasza:

Egy focistának

összetett joint, multivita, creatin,

illetve pl. energizálónak Myprotein Exceed, és/vagy Recovery evo nem lenne rossz.

2013. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. máj. 17. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!