Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan állítsak össze edzéster...

Hogyan állítsak össze edzéstervet? (súlyzót nem használhatok! )

Figyelt kérdés

előrehozott tesi érettségit akarok csinálni a nyár végén de ha sújt emelek mindenem ropog nem számít mennyit melegítek be...

ma voltam az orvosnál és még nagyon növök (190cm vagyok és még növök)ezért még gyengék az ízületeim és csak olyan gyakorlatokat végezhetek amivel nincs súlyzó és nem terheli meg túlzottan az ízületeimet(húzódzkodás,tolódzkodás kizárva)

fokozatosan kell megterhelni a csontjaim azt mondta

16/f



2013. máj. 15. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el a előrehozott érettségit. Esetleg fekvőtámasz, vagy aerob a jobb állóképességért. De azért húzodzkodás/tolódzkodás páros nélkül :/ Főleg hogy húzodzkodod tuti kell, na azt meg 5-öt ha csinálsz majd úgy hogy nem csináltad előtte sokat.
2013. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csonti95 xD ***** válasza:

A "Fegyencedzés" cimű könyvben minden le van írv, de a Hidat nem muszáj gyakorolni, nem mindenkinek van gumiból a gerince :D


Menjen a gugolás, fekvőtámasz, és a húzódzkodás első szintje.. ezek mind menni fognak

2013. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát így nem sok mindent tudsz végezni. Minden másnap pl fekvőtámasz szélesen majd szűken, guggolás, kitörés, egylábas vádli állva, hasprés, lábemelés. Mindegyikből 3 sorozat amennyi megy.

De tehetnél mellé gumiszalagos edzést is, azzal tudnál vállra, bicepszre, tricepszre és hátra is edzeni.

2013. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy bicepsztől 1 kicsit félek mert a bal könyököm hatalmasat roppan amikor emelek

de az orvos azt mondta hogy fokozatosan lehet emelni a terhet így egy idő után már lehet súlyzózni csak addig nem tudom hogy mi legyen

2013. máj. 15. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam: vegyél gumiszalagokat.
2013. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
futás és úszás még jöhet?
2013. máj. 15. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán, azok is jók.
2013. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!