Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi a különbség a két...

Mennyi a különbség a két súlyemelő öv közt?

Figyelt kérdés

Van a BioTechnek a kartonbetétes bőr, és normál háromrétegű bőr öve. Strapabírásban mennyi lehet a különbség? Nekem kétkezes evezéshez kéne, mert nem bírja a derekam. Máshoz nem igazán. Ehhez megfelelő a kartonos, vagy nem nagyon érdemes spórolni ezen?


Mégegy apróság: szerintetek a MadMax vagy BioTech öve jobb minőségű?



2013. máj. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem ilyet:

[link]

Mindenhez használom (guggolás, felhúzás stb.) és teljesen jó. Olcsóbban BioTech-es övet nem hiszem hogy kapsz.

+amikor konditerembe edzettem, akkor is ilyeneket használtam és maximálisan jó.

2013. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, végre valaki. Én ugyanaezt néztem. Nah és ebből van az a másik, a natúr. Az abban különbözik, hogy full bőr, háromrétegű. Ezt nem írják, de utánajártam. Nem sokkal drágább, szóval azon filózom, megéri-e a felárat. Egy ezres különbség sincs. Nagyjából annyi a differencia, mint a MadMax Sandwich és full leather öve között. De örülök, hogy a BioTech-et dicséred, mert a MadMax nincs a méretemben raktáron. Szóval ezzel is segítettél.
2013. máj. 16. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondoltál? Ezt is néztem én, de úgy voltam vele bőven jó a másik is, bár 500 ft nem számít.

De amit előbb linkeltem az mindenre jó, nem fog tönkre menni, nagyon strapabíró, erről nem tudok véleményt mondani.

2013. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor kondiba edzettem ott is mindig BioTech-est használtam, maximálisan jó övek.

Most muszáj voltam venni egyet, kb. csak ez jöhetett szóba.

Amit írtál MadMax nem ismerem, de a BioTech termékeivel meg vagyok elégedve, probléma semmivel nem volt.

2013. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Jah, ez az. Nálam is BioTech lesz, ezt már eldőlt.
2013. máj. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!