Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapja szültem,3 hete,...

2 hónapja szültem,3 hete, kőkemény dietat tartok, kaloriszamolassal,1200 kaloria/ nap, plusz minimum 40 perc gyaloglás/futas és 50 perc infraszauna minden nap, hétvége pihenonap, de a dietat akkor is tartom, mégsem fogyok 1 dekat sem. Miert?!

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

mert a szervezeted most a picidre gondol, és nem a te hiúságodra, a szoptatásra álltak be hormonjaid, nem kőkemény diétára....

(a véleményem megtartom inkább)

2012. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%
Így biztos, hogy van elég tejed, és az jó minőségű is?? Lehet, hogy szopizik a babád, és éhes marad... Most ne a te kinézetedre gondolj, hanem a kicsit táplálására!!
2012. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy Első Írja!


Amíg magas a prolaktin hormon szintje, addig nem fog menni a fogyás.

Nekem se ment.


Ilyenkor egyetlen dologgal lehet szuperül fogyni: sok folyadék, normál étrend, és szoptatás!

1 dl anyatej előállításához 500 kcal energiát használ el a szervezeted.


Sétának elegendő tempós gyaloglás a babával, főleg a maihoz hasonló jó levegőn, mindkettőtöknek jót fog tenni, ha kimozdultok.


Ha szülés után meg olyan remekül akarsz kinézni, mint a sztárok, hát tedd azt, amit a sztárok! Vegyél térdtől mellig érő, jó minőségű alakformáló fehérneműt. Akár tíz kilóval is vékonyabbnak látszol, és szépen leszorítja az esetleg megmaradt pocakot.


A kőkemény diétád vége az lesz, hogy tartalékra áll a tested, belassul az anyagcseréd, és úgy fogsz hízni a diéta abbahagyása után, mint akit pumpálnak.

2012. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annak a kedves valaszolonak uzenem, aki a "fejemre olvasott", hogy önző módon magammal vagyok elfoglalva a baba táplálása helyett, h természetesen szoptatás alatt eszembe sem jutna diétázni, de már nincs tejem, 5 hétig tudtam szoptatni, addig normálisan ettem, minőségi dolgokat, mégis kevés volt a tejem, aztán végleg elapadt. Így viszont gondolom azért nem bűn hogy a nem kevés súlyfeleslegemtől (11kg, 23at hiztam....) szeretnék megszabadulni, ami nem csak hiúsági kérdés, hanem egészségügyi is.
2012. okt. 17. 22:44
 5/9 anonim válasza:
63%
De attól, hogy már nem szoptatsz a hormonjaid arra vannak beállva, hogy a kicsivel törődj. 2 hónap nem sok idő, inkább legyél minden percben a piciddel, mélyítsd el a kapcsolatotokat. Erre van beállva most a szervezeted, nem a fogyásra, mert most az a legkisebb gondja.
2012. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, a baba a legfontosabb természetesen, :), koszi a válaszokat !
2012. okt. 18. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
En megertem, hogy fontos az jol erezd magad a borodben, es egeszseges legyel. Szerintem kerdezd meg az orvosodat, esetleg ne tarts kokemeny dietat. 1500 Kcal korul egyel, es setalj sokat, vagy barmi mas mozgas is segit. Szerintem ugy elfog indulni a fogyas. Nagyon is fontos az, hogy az ember jol erezze magat a boreben, mert igy tobb turelme lesz a babahoz is szerintem. Teljesen termeszetes igeny, hogy az ember formaban maradjon. Aki emiatt buntudatot akar benned ebreszteni, azt nem velemenyezem inkabb.
2012. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amit a hormonokról mondtak a hozzászólók, átéltem, egy dekát se fogytam! Aztán volt egy fordulópont, amikor elmúltak a pigmentfoltok, rendbe jött a bőröm és csúsztak le rólam a kilók. Nekem ez a fordulópont elég későn jött el, remélem, hogy szerencsés leszel!
2012. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most lattam csak a legutolso valaszt, azota mar nalam is megtort a jèg, nagyon lassan, de beindult a fogyàs, es ami a legdurvabb, ahogy Te is irtad, a pigmentfoltok is halvànyodnak, pedig mar vagy 10 eve csufitjàk az arcomat, mèg 20 evesen sem volt ilyen "foltmentes" a böröm:))), ugyhogy koszi a valaszt, màr kezd emberi külsöm lenni:))
2012. dec. 4. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!