Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tempós, gyors gyaloglásból...

Tempós, gyors gyaloglásból mennyi perc kellene naponta, ahhoz, hogy fogyjak egy hét alatt minimum egy kilót? (Diétázom is)

Figyelt kérdés
Egy óra kéne naponta? Úgy, hogy közben egyszer kicsit lelassítok? Kísérleteztem vele és egész jól megy, de 45 perc után kicsit vissza kell vennem a tempóból mert lefáradok. Aztán utána újra begyorsítok. Ér ez így valamit? Ha egy hét alatt öt napom ilyen lenne, mellette diétával, akkor az úgy jó lenne? Az a baj, hogy ha tornászok, akkor azzal több időm elmegy a napból, és fárasztóbb is. És azért cserélném le a tornát a gyors gyaloglásra. De mennyit kéne szerintetek? Köszi előre is a válaszokat!

2012. szept. 16. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne erne valamit! Persze nem olyan hatásos, mint a futás, kocogás, de egesz sok kalóriát el tudsz egetni egy tempós setával. A 45 perc már nagyon jó. Heti 4-5 alkalom ennyi teljesen korrekt. Esetleg pár gyakorlattal kiegeszítheted, pl. felüles, haspres, fenekre lábemeles. Ilyesmik.
2012. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a tempós gyaloglás, én most naponta 1 órát sétálok (elvileg ez is égeti a zsírt), aztán mellé még megy valami edzés. A gyorsitásról annyit, hogy egy idő után úgyis jobban/könnyeben fog menni.
2012. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!