Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelem cigány ellen?

Önvédelem cigány ellen?

Figyelt kérdés

Helló

Most értem haza az a gondom hogy egy idióta cigány meglökött és majdnem nekem támadnak 4-en 5-en! Shuffle táncot táncoltam és ideges voltam szorongásom van és hazajöttem.

Anyira szarul érzem magam, ö is Ide valósi. Jól ettem hogy hazajöttem ? Meglökött és el akkart zavvarni hogy én ne táncoljak ott.



#önvédelem #cigány verekedés #gipy
2013. máj. 25. 23:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Szappan!
2013. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy jól tetted, nem éri meg ilyenek miatt ekkora balhét kirobbantani egy ilyen ügy miatt.

Szerintem azért érdemes valamilyen önvédelmi sportot tanulni vagy önvédelmi ezközt venni, pl riasztópisztoly

2013. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ, hát igen nem is akkartam bajba keveredni, csak ha legközelebb diszkó lesz akkor mindig csináljak igy ?
2013. máj. 25. 23:16
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes szerintem valami harcművészetet vagy eszközt beszerezni, vagy legjobb ha mindkettőt egyszerre:) Csak addig nagy a szájuk amíg többen vannak, és nem fogsz rájuk fegyvert, vagy nem szerelsz le 2 másodperc alatt 3-mat az ötből, utána meg 5-en futnának 6 fele:)
2013. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha nem kötekedsz velük, mert akkor lehet hogy kevesebben vannak és egy kicsit berezelnek ha keményebb vagy náluk, de sajnos képesek hívni a haverokat, a családot és akkor már lehetnek akár 50 en is. Szóval én ezt nem kockáztatnám.

Haverom sajnos megtette, szerencsére nem voltam ott jelen, és 2 hétig bujkált mert autóval mentek az utcákon és keresték többen is. Volt amikor tőlem is megkérdezték hogy ismerem-e azt a srácot még fotójuk is volt róla, de kamuztam és mondtam hogy csak néha szoktam látni a környéken, de nem tudom ki az. persze faggattak hogy kiszedjék belőlem mert nem adták be könnyen a derekukat de egy jó blöffel le lehetőket így koptatni, erre már rájöttem.

2013. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
már régen ki kelet volna irtani az összeset és most nem lenne gond velük, a döglött putris a jó putris
2013. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Osztálytársaim jártak verekdő sportra, és mesélték, hogy első óra első mondata: ha utcán bajba kerülsz, és van rá lehetőséged: FUTÁS! csak ha nagyon muszáj, akkor verekedjünk...

Ennek több oka is van:

1.- általában túlerőben vannak, vagy ha nem, akkor 5 perc alatt odaér az "erősítés"...

2.- ki tudja honnan milyen kést, pisztolyt, szamurájkardot rántanak elő...

3.- volt egy ismerősöm, aki az ország egyik legjobbja volt egy verekedő sportban (nem írom le melyikben)... de tényleg, olyan volt mint egy gép, ha órákon át meg sem lehetett állni, nem állt meg... Na és erre belékötött pár cigány, de ők húzták a rövidebbet, csúnyán el lettek verve.... Erre az ismerősömet ítélte börtönre a rendőrség, hogy megverte a támadóit...

2013. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Gázspré és használati ismeret.


Kés (1-2-3 darab) és használati ismeret, rutin.


Lágy harcművészeti ismeret, mert ezek adják a legjobb alapot alkalmazkodáshoz, kitéréshez. Ha nem tudnak meglökni, nem tudnak megütni - de le tudsz lépni, akkor meg már nem ölhetnek, tehát veszteni nem veszíthetsz. Ezek nagy dolgok ám, és nagyon sokan áldoznának ilyen tudásokért, igazi tudásért :)

2013. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Kés? Gratulálok. Egyrészt jóval kisebb a stopereje, mint gondolnánk (adrenalintól túlfűtött helyzetükben a legtöbb késelt áldozat először észre sem vette a sérülését) mellesleg arra biztatni valakit, hogy önvédelemből kést hordjon magánál, nem valami jó ötlet. Egyrészt legtöbbjük illegális, tehát ha csak előveszed, vagy megtalálják nálad igazoltatásnál, könnyen te húzhatod a rövidebbet, másrészt ha komolyan belekeveredsz egy késelésbe, ahol sérülést okoztál, akkor megnézheted magad. És nem fogja őket érdekelni, hogy ennyire vagy annyira önvédelem volt.


A gázspray-vel, gázpisztollyal egyetértek, maradandó nagy kárt nem tudsz velük okozni, ráadásul még legálisak is.

2013. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Csak engem nagyon zavvart, beszologatott lökdösöt Inzultált hogy takkarodjál innen huzzá innen elfele!

Ö is Jár a kondiba ha találkozzok vele és felidegel ráverek a 20 kg -os tárcsával ! X"D

2013. máj. 26. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!