Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kézenállásnál a tenyeremnek...

Kézenállásnál a tenyeremnek teljesen rá kellene feküdni a talajra?

Figyelt kérdés
Én leginkább úgy érzem hogy a súlyom legnagyobb része a tenyeremen azon a részre esik ami közvetlenül a csuklóm alatt van. Ezen kívül a tenyerem középső része szinte lent sincs, csak ujjaim utolsó ujjpercei. Így próbálok egyensúlyozni. Így kell? Mert egyelőre pár másodpercnél tovább nem megy.
2013. jún. 1. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fontos ,hogy használd az ujjaidat.
2013. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt lehet ráérezni az egyensúlyra? Mert ha csak simán a földön van a tenyerem akkor mégcsak max 5 másodpercig bírom tartani aztán dőlök. De ha pl fekvőtámasz kereten csinálom, ahol rendesen lehet kapaszkodni, ott sokkal tovább tudok kézenállásban állni, mert ott hogy megmarkolom, jobban tudom korrigálni az előre hátra dőléseket, és vissza tudom hozni magam. Úgy már 15-20 másodpercig is álltam már, utána azért dőltem el mert még szokatlan a póz és elfáradtam
2013. jún. 1. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom ebben nem nincs tapasztalatom még csak a varjútartást tudom kitartani de azt akár 3 percig is.
2013. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az sem rossz.
2013. jún. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!