Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 napos edzésről át szeretnék...

3 napos edzésről át szeretnék térni 4 naposra, hogy több gyakorlatot tudjak egy adott testrészre végezni, egyszerűen ez nekem kevés. (többi lent? )

Figyelt kérdés

Jelenleg: 1. Mell-láb 2.hát-váll 3.láb-bicepsz-tricepsz.

Láb azért van kétszer mert porcsérülés miatt nem tudok guggolni, csak lábgép ülve illetve hason.


A 4. napot hogy párosítsam össze? Lehet e úgy hogy minden másnap edzek, H-SZE-P-V-K-CS-SZO ....?


A hátamra és a vállamra szeretnék nagyobb hangsúlyt fektetni, egyszerűen nem érzem hogy leterhelném.



Masik kérdésem: Tömegelek 2 hónapja, viszont a súlyom stagnál 95kg-on, viszont látványosan fogytam a testzsíromból, a hasam tiszta lapos lett, a pocak eltűnt. Ez miért van?



2013. jún. 5. 08:48
 1/4 poiu ***** válasza:

A minden másnap a legjobb (sajnos nálunk most szüntették meg a vasárnapi nyitvatartást :-(.

Keress rá az interneten, legyen többféle, mert érdemes változtatni menet közben. PL. [link]

Láb kétszer: ha osztod, az szerintem jó, ha nem intenzíven csinálod többször ugyanazt, az valószínűleg nem olyan jó, de nem tudhatom, pontosan mi a gondod. Testzsír le + súly marad = izomgyarapodás

2013. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi poiu! Én a pincében rendeztem be kis saját "termet" van fekpadom, szabadsúlyos lábgéppel, csiga, csigás tárogató. Hegesztettem vádligépet, tolódzkodó állványt, húzóckodó most készül. Egykezes súlyzók. Kb 80kg tárcsasúly.


Szól a zene, egyszerűen imádok lent lenni. Minden másnap mennék le. Étrend rendben, edzés után Jumbo prof reggelente zab+syngex.


A láb az necces sajnos, nem tudok guggolni, csak kb 45 fokos comb szögben, ami sajnos nem annyira hatásos. Lábat emiatt szeretném kétszer hetente.

2013. jún. 5. 09:11
 3/4 A kérdező kommentje:

valahogy a mell + tricepsz, váll+bicepsz, hát, láb valahogy így gondolnám. A mell napon az áthúzás pl a tricepszet és a mellet is megdolgozza illetve a fekve nyomás szűken is. Azért gondolnám ezt párosítani.


A hátra pedig jó lenne vagy 5-6 féle gyakorlat és csak hát lenne egy napon. nem kombinálnám.


jó így?

2013. jún. 5. 09:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Montez itt vagy? :)
2013. jún. 5. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!