Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 leszek,182 cm, és 72 kg...

16 leszek,182 cm, és 72 kg vagyok. Ez még oké is, de elég hájas. Mit tudnék csinálni? Mit javasoltok, hogy szeptemberbe már fel bírjam magm rángatni a kötélen, meg menjen a húzódzkodás a bodybuilder játszótéren?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, elhatároztam, hogy teszek valamit. 2 naonta futok, de csak amennyi jólesik. Ha elégnek érzem megállok és sétálok haza. Semmi cucc nincs itthon, fekvőzni nem tudok, (szabályosat nem tudok) tehát nagyjából egy lúzer vagyok az ilyenekbe. De szeretném, ha szeptembertől én is fel tudnám húzni magam, meg fel tudnék mászni a kötélen, bírnék futni (a kupert) 11 kör helyett 21-et. Dupla pálya körül, 11-től 5-ös. De a 11-12 megy. Csak a gubi, hogy van valami a térdemmel. Azért is nem futok minden nap. Másnap fáj. Ma is, pedig tegnap ugyan keveset futottam. Meg olyan mellem van. Pedig már nem is akkora, mint volt. Fogyni nem tudok tovább, már alig eszek zsíros dolgokat, ennyit már muszáj, hisz paraszt legény vagyok :) nem romolhat meg a sonka-kolbász :D

Milyen edzést ajánlotok? Környéken nincs kondi, de nálunk még egy állvány sincs, amire felhúzhatnám magam.


2013. jún. 14. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
P90X otthoni edzés program, veszel pár súlyzót meg ajtókeretbe rögzithető húzódzkodot és meg is vagy, nem a sonka-kolbásztól hízol hanem cukros üditöktől meg a pékáruktól(lisztes dolgoktól).
2013. jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!