Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek erős (ebb) sok...

Hogyan legyek erős (ebb) sok fáradtság nélkül?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 14 éves. szeretek edzeni-sportolni, de ilyen erősítésre már nem nagyon van időm, nem tudom mindig csinálni. Valami tanács? (Inkább a karomra szeretnék erősödni, a röplabda miatt, és a kosár miatt.)
2008. jún. 21. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kézisúlyzó, fekvőtámasz, fekvenyomás, ezek mind a karizmokat (bicepsz, tricepsz) erősítik, választhatsz
2008. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van: pontosan annyit ér minden edzés, amit belefektetsz. Nincs olyan varázsszer, amivel kevés idő alatt jó eredményt érhetsz el.


Azért próbáld az edzésintenzitást növelni!

2008. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.kettlebell.hu válassz egy neked megfelő súlyt, és kezd el. nekem bevált :)
2008. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat:)
2008. júl. 2. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nyiszlett unokatesóm a dokinktól kapott egy nagyon jó és tökéletesen bevált tanácsot: csinálj annyi fekvőtámaszt, amennyi kényelmesen megy, ha először csak egyet, az sem gond. A lényeg, hogy naponta csináld, és két naponta növeld eggyel a fekvőtámaszok számát. Naponta néhány perc kell hozzá csupán, és pár hónap múlva erős és formás karjaid lesznek.
2008. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!