Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! A suliban le kell futni...

Üdv! A suliban le kell futni a 2km-t. Namost én ma olyat tapasztaltam, hogy mikor már a 2km végén jártam és majd meghaltam olyan fáradt voltam, egyszer csak a fáradtság teljesen eltűnt, és rendesen sprintelni tudtam. Vki meg tudná magyarázni h ez mi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Addigra bemelegedtél. Van ez így velem is, hogy nehezen indul. :-) Sprintelni azonban felesleges, mert a 2 km nem sprinttáv.
2010. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miután leküzdöd saját korlátaid, el sem hiszed mire leszel képes!

A futás nagy része fejben dől el,szóval kitartás:)

2010. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átlépted a holtpontod. Jobb bemelegítést javaslok, na meg azt, hogy tartsd magad edzésben.
2010. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
igen a 2 kmert én se ajánlom h sprintelve fusd le, inkább fokozatos tempóban tapaszteletból mondom mert atlétikázom
2010. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma suliórán nekünk is pont 2km-t kellett lefutni:D

szerintem lehet hogy ilyen utolsó hajráként beleadtad az utolsó erődet is?

2010. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert a táv végén már láttad 'a fényt az alagút végén' és ez hatalmas erőt adott neked fejben ezzel a fizikai fáradságot úgy ahogy legyőzted.
2010. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én hosszútáv futottam egy nagyon rövid ideig és holtpontnak hívtam. Azután ha a pólód és a cipőd jó, akkor órákat tudsz futni. Szerintem a futás egy bizonyos tempóban természetes mozgás a testnek és a belső szerveknek, csak kell egy kis idő, mire átállnak. Amikor átáltak "futó üzemmódra", akkor jön a holtpont és érzed, hogy ki tudnál futni a világból.
2012. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
am hogy érezted? Én mindig úgy hogy a lábaim könnyüek lesznek és érzem a fáratságot de nem birok leálni
2012. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!