Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás előtt ehetek a zabpelyhe...

Futás előtt ehetek a zabpelyhet meg a tojás? (reggel futok)

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
1 órával előtte tanácsos nem enni. Amúgy ehetsz, de az is jó ha éhgyomorra futsz és utána eszel.
2013. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tojásban tápanyagok vannak, érthető ha ennéd.

A zabban lényegében csak keményítő van, az arra jó hogy emésztés után leessen a vércukorszinted, lecsökkenjen a teljesítményed, plusz helyet foglaljon a gyomrodban így megint csak nehezebb legyen az edzés.


Most ez majdnem olyan, hogy edzés előtt eszel mondjuk egy kis húst, és mellé egyél-e még csokitortát. NEM! Edzéshez minél üresebb tápcsatorna, tehát a fehérje (és zsír) menjen de fölösleges sz.arok tökéletesen fölöslegesek.

2013. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Harcműves legtöbbször egyet értek a dolgaiddal de azt tudnod kell hogy egy sportoló ha maximalis teljseitményt akar szüksége van szénhidrátokra hogy maximális teljesítményt nyújtson. én jelenleg high fat ckd-n vagyok és tényleg egyenletes az energiaelolszlásom de amikor magas ch nap van sokkal tobb energiam van
2013. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor most is egyetértesz velem, mert erről én sem mondok mást. Csak én inkább edzés utánra ajánlanám a ch bevitelt, ha nagyon muszáj.


Meg abban se mondok mást, ha Te azt tapasztalod amit tapasztalsz, akkor az úgy is van. Magam is kísérletezem még.

2013. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor nyomjuk éhgyomorra :)
2013. jún. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!