Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után hideg vagy meleg...

Edzés után hideg vagy meleg fürdő?

Figyelt kérdés

Elkezdek heti 3x edzeni. Korán reggel kezdem pár km futással, utána zsákolok, majd fegyencezek jó magaviselet edzésterv szerint.Beleépítettem a fegyencedzés 2-őt is.

Szerda: fekvőtámasz lábemelés ujjbegyes fekvő függeszkedés vádliemelés

Péntek: húzódzkodás guggolás

vasárnap:fekvőtámasz lábemelés ujjbegyes fekvő függeszkedés vádliemelés

Azt szeretném tudni hogy edzés után mivel tudom hatékonyabban regenerálni magam, forró fürdő, forró hideg fürdő váltakozás hideg fürdő.

Tapasztalt sportolók válaszát várom.



2013. jún. 18. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A meleg fürdő segít ellazulni, de regenerálódást ne ettől várj.
2013. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi segíti legjobban a regeneálódást?
2013. jún. 19. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alvás, és a helyes táplálkozás. Ez utóbbiba beletartozik az étel mennyisége, minősége, időzítése, a makrotápanyagok mellett nagyon fontos a mikrotápanyagok (vitaminok, ásványi anyagok) szerepe.
2013. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondta az edzőm, hogy edzés után a legjobb, ha hűvös zuhanyt veszünk. Úgy a meleg, és a hideg határán valahol. Felfrissít, ez tuti! :-)

(Egyébként az edzésterved jó. Nekem tetszik! Sok sikert Neked!:-) )

2013. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hétfőre még elférne egy húzodzkodás/guggolás.fegyencedzéssel nem tudod magad túledzeni.
2013. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!