Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% creatine monohydrátot...

100% creatine monohydrátot lehet meleg teába keverni? Nem megy el a hatása tőle? Mert próbáltam hideg tejben, abban nem nagyon oldódott fel.

Figyelt kérdés
Próbáltam meleg tejben, attól meg rosszul lettem. De egyszer volt éppen forró tea és abba kevertem bele és úgy még az íze is jó volt. Szóval. Lehet 100% creatin monohydrátot meleg vagy forró teába belekeverni?

2013. máj. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
teába mehet de tejjel nem szívódik fel. Forró ne legyen a tea sem.
2013. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld vízben!
2013. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vízben még annyira sem oldódik fel :o
2013. máj. 6. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Meleg, de nem forró vízben oldod, majd kiegészíted kis hideg vízzel, hogy ne melegen kelljen meginni. Valamennyi marad az alján az nem gond, de a nagy része legyen feloldva.
2013. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zakathol ***** válasza:

És akkor mi van ha nem oldódik fel? Sikít miközben iszod vagy mi?

A kreatin hatásmechanizmusának nem feltétele a teljes oldott állapotban való fogyasztása.

2013. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de inkább teában iszom. és ha nemoldódik fel akkor sz@r íze lesz és a fogad között lesz a homokszemcsére hasonló anyag és elkap a hányinger.
2013. máj. 6. 20:00
 7/7 Zakathol ***** válasza:

Hát én nemtudom, hogy sokan mit isznak, de én a sima monohidrátot vízben toltam, de hogy nincs íze az biztos :D

Mindegy, végülis választ kaptál, úgy csinálod ahogy neked jobb. Béke.

2013. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!