Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 176 cm magas vagyok és pár...

176 cm magas vagyok és pár hónap múlva töltöm a 16-ot. Még fogok nőni szerintetek? Nem érzem magam magasnak még átlagosnak sem

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 21:15
 1/3 dirtboy ***** válasza:

lehetséges hogy még kicsit fogsz de nem biztos,így előre ezt nem igen lehet megmondani

életkorod viszont már árulkodik róla hogy nem sokkal leszel már magasabb még ha nősz is.

2013. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Innen hova akarsz már nőni bazzeg?

Én 18 vagyok és 165 centi, mégis teljesen jól megvagyok vele, pedig aztán kicsi. Te meg pont tökéletes magasságban vagy, ne rágódj ilyenek miatt. A testmagasságod teljesen átlagos, itt a belső éneddel vannak problémák...

2013. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Munin válasza:

Téged zavar hogy ekkora vagy? Inkább lennél 2 méteres benga állat? Meg még amugy is fogsz nőni mivel 24 éves korára lesz kifejlődve az ember.

Addig még van időd nőni gyugi

2015. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!