Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Méh eltávolítása után mennyi...

Méh eltávolítása után mennyi idővel lehet újra elkezdeni sportolni?

Figyelt kérdés
Orvos azt mondta 6 hét, de ez nagyon brutálisan hangzik. Én minden nap edzek, vsz. elvonási tüneteim lennének. Akinek volt ilyen műtéte, mennyi idő után kezdett újra fokozatosan sportolni? Esetleg tippek, milyen gyakorlatokkal kezdhetem majd? Mert azt mondták, ez 'nagy' hasműtét, viszont nem nagyon tudok olyan gyakorlatot, amiben EGYÁLTALÁN NINCS hasizom :((

2013. jún. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az orvosnak, 6 hét.
2013. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát azt sajnos sejtettem h igaza van, hiszen ezért orvos =((

De olyan gyakorlat nincs esetleg ami teljesen hasizom mentes?

Szülés után is 2 héttel kezdtem edzeni (igaz, akkor nem nyiszálták a hasam)

2013. jún. 20. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a baj, hogy hasizmot közvetlenül vagy közvetve igénybe vevő gyakorlat. Az erőlködéstől megnő a hasüregben a nyomás. Egyelőre hanyagold.
2013. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Kaptam haladékot úgyhogy igazából leghamarabb ősszel lesz aktuális a dolog, csak szeretnék addig is tájékozódni, tapasztalatokat/véleményeket/erőt gyűjteni...

Csak ilyen egyszerű dolgokra gondoltam, h kényelmes tempóban elkezdek felsétálni a lépcsőn, nyilván nem mindjárt első nap a 10.-re, és aztán meglátom, jólesik-e, hogy bírom stb. Ez rossz ötlet?

2013. jún. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!