Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen súlyzót vegyek ha...

Milyen súlyzót vegyek ha gerelyhajításra szeretnék edzeni?

Figyelt kérdés

sziasztok az lenne a kérdésem,h milyen súlyzót vegyek, lassan már egy hónapja gerelyezek és elég jól megy,szeretnék ráedzeni, rendes étrendem van elég magas fehérjebevitellel, 172cm vagyok,68kg és 15 éves fiú.

természetesen tudom,h ebben a korban nem szabad túlerőltetni az ízületeket és nem is az a cél,csak,hogy finoman elkezdjem a dolgot.

(ha a kétkezesre szavaztok akkor legyetek szívesek azt is megírni,h egyenes vagy francia rudat válasszak és ha igen miért?)


Köszönöm!



2013. jún. 21. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

nézegesd át a linkeket,benne van minden.

annyi,hogy a gerelyben más a technika,de ugyan azok az izmok dolgoznak,mint lökésben.

2013. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm!

a videón láttam,hogy csak egyenes rudat használ a gyerek egykezest nem is... tehát szerinted mit vegyek?

2013. jún. 23. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!